Elektrosoky skusenosti

infooeleksokoch

Dam ti nejake informacie ak chces len napis na mineglobe@gmail.com . Absolvoval som 2 serie asi pred rokom a pol.

Pag

Tak, ono asi trochu pri tom mozeg vyskratuje, ale ex-ov to vydeletuje pardádne, takmer dokonale. My máme doma ako rodina také čiapky z dovozu a púšťame si el.šoky navzájom, keď nám začne počíbávať z ostatných, malá sestra sa na mne vždy dobre pobaví, keď mi akoby zošréguje oči do X. Už žiadne ponocovanie, zajtra sa ide do práce, milá pichačka, pardón milá Divočina, ráno poprosím čajík s mliekom, môžeš cvrkúť aj trochu naturálneho mliečka, pravé prso. Bon soir:-)

theshag

Kaido: ja som pred pár rokmi, asi pred 15r., podstúpila elektrokonvulzívnu terapiu, čiže elektrošoky a doteraz si niektoré veci zo života napr. celú pubertu vôbec nepamätám...dostala som dve série šokov, čiže spolu asi 18 - 20 šokov, ani to si presne nepamätám...druhýkrát by som to už NIKDY nepodstúpila!!! aj keď je pravda, že mi pomohli, ale iba na krátky čas, potom sa mi tie hlboké depresie vrátili a aj samovražedné myšlienky