málo sebavedomia a iné

Príspevok v téme: málo sebavedomia a iné
mell123456

Takže ... kde začať mala som peknú postavu s ktorou som bola spokojná ,mala som priateľa no po rozchode s ním sa to celé akoby zmenilo ... akoby som sa prestala o seba starať ,prestala som cvičiť a jesť zdravo .... aj ked sme boli v kontakte ,čo doteraz nechapem ,tak to bolo z jeho strany len o urážení ,ale na druhej strane mi písal ,ako veľmi ma chce späť.....
V jeden deň som ho chcela ísť ,,ani nie,že skontrolovať ,skôr si dotvrdiť,či je naozaj pravda to,čo mi každí vravel,aký je on ožran a tak.,zašla som do klubu a samozrejme nebol tam... išla som o 4 dni opäť a tam som sa po akcií dajme tomu,že zoznámila s jedným chalanom,ale bolo to len pár prehodených slov.... ked som prišla domov ,prišla mi od neho sprava ,začali sme si písať,volávať a páčil sa mi ako som si s ním dobre rozumela všetko ..... išli sme von a odvtedy chcel byť somnou stále a mne bolo s nim tak neskutočne dobre ,cítila som ,že je iný,že sa s ním cítim inak ,ako s kýmkoľvek ..... stalo sa veľa vecí a ja som mu nevedela odpovedať ,či s ním chcem naozaj byť ,a po niekoľkých mesiacoch som to nevedela
až nakoniec rozhodovanie bolo na ňom ...od toho dňa sme spolu ,veľa sa toho pokazilo,veľa chýb sme obaja urobili ....a ja viem,že ho milujem ,viem ,že milujem jeho chyby,úsmev,farbu krasnych modrých očí ,to aký je celkovo a to aký je ku mne ..... Ale zmenila som sa a odvtedy sa aj on inak správa ,už to nie je ,ako na začiatku.... už neviem s ním volať ,ako predtým pretože som sa začala urážať ,začal mi vadiť môj hlas v telefóne ,kedykoľvek ,ked sme spolu sa začnem urážať aká som tučná a tak..... strašne mi kleslo sebavedomie a stala som sa hrozne kritická oproti sebe ..... potrebujem poradiť ,čo s tým.... chcem ,aby to medzi nami vo vztahu bolo opäť také,ako predtým a aby tie moje,stavy a nálady to neovplyvňovali...
Za radu dakujem :)

clooo

Mala by si dospieť, potom možno nebudeš riešiť blbosti. Aj tak muži nie sú povrchní ako ženy, takže dokážu svojej partnerke tolerovať aj nejaké nedokonalosti. Muž je ten čo musí byť podľa žien dokonalý výzorom, bohatý a s autom. Ak niečo z toho nemá, nemá ani u žien šancu.