Kedy uz je vhodny cas pobozkat?

Príspevok v téme: Kedy uz je vhodny cas pobozkat?
estepanic

Mam 24 rokov a prvu frajerku. Mali sme spolu 4krat rande uz a bolo to len o rozhovore a jemne dotyky ruk akoze nahodne. A neviem co dalej ako kedy ju mam najblizsie pobozkat? Kedy uz je nato vhodny cas lebo mam pocit ze tym ze sa nebozkavame ma zaradi za svojho kamarata a nie za svojho frajera a to nechcem. Neviem vsak kedy je to uz vhodne aby som ju pobozkal na usta. Toho prveho bozku sa bojim aby mi nevlepila ze tak skoro?. Doteraz sme sa pri zvitani a rozlucke len letmo na lica pobozkali. Mam pocit ze ona by uz aj chcela. Totizto ona uz mala predomnou frajera a chodila s nim vraj necele styri roky. Ma 21 rokov. Ked ja som taky stremovany z toho a ani neviem ako na nu. Aku vhodnu chvilu nato vyuzit.

thak

taaak, mate dobre pise, cim prv, nech si to nerozmysli a nech to nepremarnis. objim ju hlavne najprv ked sa neobjimate. hned ako ju najblizsie uvidis. a to ci je naklonena vidis, podla toho ako dlho a silno ta bude stiskat. tesi sa ked ta vidi? a ked sa s nou budes potom lucit, lebo tym objatim na zaciatku ju podla mna naladis akurat ak ste sa este neobjimali, tak ju z toho luciaceho objatia rovno pobozkaj a je. nemusis jej hned vopchat jazyk do krku, normalne na pery a to uz pojde. drzim palce.

mate59

Nič sa neboj a nestresuj,ona je už skúsená,pobozkaj ju pri najbližšej príležitosti na ústa.Určite nebude proti,hlavne ak ty cítiš, že ti je naklonená a aj by chcela.Do toho!