Kedy uz je vhodny cas pobozkat?

Príspevok v téme: Kedy uz je vhodny cas pobozkat?
estepanic

Mam 24 rokov a prvu frajerku. Mali sme spolu 4krat rande uz a bolo to len o rozhovore a jemne dotyky ruk akoze nahodne. A neviem co dalej ako kedy ju mam najblizsie pobozkat? Kedy uz je nato vhodny cas lebo mam pocit ze tym ze sa nebozkavame ma zaradi za svojho kamarata a nie za svojho frajera a to nechcem. Neviem vsak kedy je to uz vhodne aby som ju pobozkal na usta. Toho prveho bozku sa bojim aby mi nevlepila ze tak skoro?. Doteraz sme sa pri zvitani a rozlucke len letmo na lica pobozkali. Mam pocit ze ona by uz aj chcela. Totizto ona uz mala predomnou frajera a chodila s nim vraj necele styri roky. Ma 21 rokov. Ked ja som taky stremovany z toho a ani neviem ako na nu. Aku vhodnu chvilu nato vyuzit.

Nancyii

Aj mna sa na byvaly na 1. stretku spytal, ale ci mu ja dam pusu, odbila som ho, ze nie,no aj tak sme po chvili skoncili na sebe :D

Kami91

No su tu extremne prípady sexu na prvom rande ale na pusu cakat 4 rande je uz moc.
Chlape viem, ze srdce busi, nadoblicky produkuju adrenalinu potokom a ty sa pri tom musis tvarit akoze nic, ale urcite chod do toho co najskor, idealna prilezitost je na druhom rande. Ak by nemala zaujem nesla by na druhe rande ale nasla by si vyhovorku.
A ak to nedopadne dobre tak vies ako na tom si. Neboj ziadna facka nebude.

Drzim palce, daj vediet ako si dopadol!

Tomas12345

tanicici :

No to mi nepríde ako dobrý nápad pýtať sa dotycnej ci jej moze dat pusu, príde mi to také trápne.

tanicici

Tak to sú také momenty kedy to proste cítiš. Mňa sa môj manžel ale dokonca spýtal či mi môže dať pusu tak vyskúšaj aj ty

spravnavolba

Mal si styri rande a ani raz si ju este na usta nebozkal? Co si taky slusny? Rozhyb sa človeče lebo si najde ineho. O tebe si zacne mysliet ze si gay tak konaj uz!

thak

Meridian: presne tak! Ak sa ale nikdy nebozkaval tak sa mu bude asi tazko byt suverenny. Hm nemozes ju (aj seba) trochu opit? Iba trošičku, to vás príjemne uvolní. Pár deci (tak max tri styri kludne ak nepijete inak) niakeho vinka urobi svoje. Btw aj ked som niekedy pobozkal nahodou dievca ktore nechcelo, tak som zivote facku nedostal a bolo to vzdy pohode. no stress ;)

Filip32

Hlavne sa uvolni, nijak specialne sa nato nepripravuj. Baby maju radi muzov drzejsich a priamich nie vyklepancov tak zavtipkuj nieco zasmej sa a potom ju objim a vasnivo pobozkaj. Vyuzi moment prekvapenia. Urob to vtedy ked budes citit ze prave teraz to chces urobit. Myslim ze uz je nacase aby ste sa zacali bozkavat ja so svojou som sa bozkaval hned na prvom rande a neriesil som. Proste sme sa stretli potom sli sadnut a ked sme sli do auta tak som nanu pozrel a povedal som je pod ku mne zlato, ona sa nahla tiez a uz to bolo. Neriesil som proste som citil ze ju chcem bozkavat a siel som za tym. Ty uz si mal s nou stvrte rande ci ake a este nie? Naco cakas prosim ta?! Uz je najvyssi cas tak sup sup najblizsie to sprav lebo ta fakt bude brat ze si len kamarat a najde si ineho. Mas 24 nie 10...
PS: umyte zuby a cerstvy dych ti snad pripominat netreba..

Meridian

Chlapče môj .
Keď ti vylepí aspoň budeš vediet na čom si.Povieš prepáč asu som si zle visvetlil tvoju náklonnosť.
Ona že nie ale ešte je skoro ty že keď som s tebou neviem odolať.Čo ti mám písať román nemáš 14-násť más o 10-viac tak pri prvej vhodnej príle¢itosti.....
Baby majú radi trochu drzích chlapcov naozaj.
Predstav si ako by to urobil tvoj vzor niekoho máš hádam.Normálne buď suverénny a keď bude aj trapná situácia tak sa zasmej a zavtipkuj.Viem ľahko sa to hovorí ale medzi dvomi ľudmi kde to iskrí sa stane toľko trapných situácii ale to je v pohode kde sa dvaja ľúbia je to dovolené.
Aj pri sexe je kopec srandy a trapošiny nesmieš všetko brať vážne ako z filmu lebo budeš sklamaný.