Ona ma ľúbi, ale ja ju nie

Príspevok v téme: Ona ma ľúbi, ale ja ju nie
Peter1293

Dobré ráno. Nedávno, som si začal písať s jednou babou, zlaté dievča, áno, môj prvotný zámer bol ju zbaliť. Časom ako sme si písali, som zisťoval že je ešte zlatšia než som si myslel, na Silvestra, keď sme boli obaja silne pod vplyvom mi napísala že ma ľúbi, akože ja som bol opitý ako delo, čiže som jej odpísal že aj ja ju. Pritom sme neboli ešte ani vonku, a všetko pre mňa prebehlo strašne rýchlo. Ona si to zrejme nepamätala pretože nič podobné sme si ešte od vtedy nenapísali. Ale viem že ma má veľmi rada, a ešte viac než je to potrebné. Nie je dobré, keď babu ktorú chcete nezískate vôbec, ale zase nie je ani dobre, že sa vam ona oddá hneď, pretože vy necítite nič, že by ste si ju niečim zaslúžil, a preto aj strácate to, že ju ľúbíte, nevravím že ju nemám rád, to som nepovedal. Len si neviem predstaviť kebyže máme spolu chodiť, ja neviem, neviem prečo, len by som to nechcel. Sám neviem prečo, aj cez to že je veľmi zlatá baba, ale beriem ju inak. Chcel by som sa spýtať na vaše rady, pretože ja neviem čo mám spraviť. A viem, kebyže jej napíšem, že necítim to isté čo ona, že by sa nervovo zrútila, pretože viem ako veľmi má rada.. Ďakujem predom.

daniela2

antisex
ja som bola na stretnutí s kamarátom a nejak sme uvažovali, či z toho bude alebo nebude vzťah. A začal sa sťažovať: na prvom stretnutí mal oblek a také topánky a potom sme si dali 13 km túru, a mal samé pľuzgiere na nohách. Na druhom stretnutí ideme na romantický výlet na jeden ostrov so vzácnymi a chránenými druhmi vtákov, ale to som ho neupozornila, koľko tam bude komárov, nech sa pozriem ako vyzerá. A vtedy som mu povedala, že to ešte nevieš, čo som na Teba pripravila nabudúce. Cyklotúra 30 km do jednej milej dedinky a tam veslovanie po jazere. Potom späť 30 km. Pľuzgiere na zadku zaručené. Aby si si na mňa spomenul, keď budeš potom v práci sedieť.
Vyslovila som to a smiali sme sa.
Potom prišli nejaké záležitosti a ja som to, čo som povedala, akosi oľutovala. Že ako voľne neviazane som sa smiala a tešila, a pritom s ním asi predsa len nechcem mať vzťah, nie je to to, čo skutočne chcem. A nejak som zvážnela a hnevala sa na seba.
Potom sme sa stretli ešte raz. Iba na káve. a dohodli sme sa, že si nepokazíme kamarátstvo vzťahom a povedali sme si dôvody, aj keď zo slušnosti nie tie pravé.

Antisexx

Sice som opita este nebola (vlastne ani nebudem) ale ako sa da sakra pisat ked som opita ?! :D wau. A inak, ved by som si potom precitala co som pisala v tom opitom stave a potom sa na to aj vyjadrila ze tak som to nemyslela alebo myslela alebo neviem.

ochmajgot

Akože Peter.... To že ti povedala že ťa ľúbi, ešte nemusí nič znamenať, nenahovaraj si. Možno tá má rada tak ako ty ju, ale to je všetko, tiež by ťa možno reálne nechcela. Mne sa stalo niečo podobné, že som tiež takto na Silvestra (obaja pod vplyvom), povedala kamarátovi, s ktorým sa máme veeelmi radi, že ho ľúbim. Po vytriezvení som sa hanbila ako pes, čo za sprostost som to zo seba vypotila. Lebo áno, v ten večer to medzi nami riadne iskrilo, a nachvíľu ( v pomätení zmyslov) som o tom bola skutočne presvedčená, že ho ľúbim že je ten pravý že s ním si to viem predstaviť. No po vytriezvení som už mala tak zmiešané pocity, a bola som presvedčená o opaku, že by to medzi nami nefungovalo. A tak sme naďalej kamaráti, ale niečo je už medzi nami nastrbene, teda z mojej strany, tak nejak to naše kamarátstvo dostalo iný rozmer, už k nemu niesom tak otvorena, stále vo mne ostali tie pocity hanby, a trapasu :D takže nepremyslaj o tom že ona sa z teba nervovo zrúti, lebo keď to, čo ti povedala už ďalej nerozobera, tak asi sa cíti takisto ako ja vtedy :D trápne...

daniela2

peter, ja nechápem, čo sa sťažuješ. Bola opitá, napísala ti vzhľadom na hormonálny stav, že ťa ľúbi. To isté si jej napísal vzhľadom na alkohol a hormóny aj ty. A život ide ďalej. Podľa mňa jej rovno napíš, že máš rád jej písmenká, ale realita môže byť iná, a že ju inak nepoznáš, a bolo by nesprávne si len na základe dopisovania si vytvárať nejaké závery a že by si bol veľmi rád, keby to aj ona tak brala.

Tutanchamon_xD

Ja nenávidím ženy ? A ty si kto, že ideš o mne takéto niečo písať ? Zato, že napíšem, že žene nemám čo ponúknuť a preto žiadnu nechcem, tak nemám rád ženy ? Zato, že píšem akých si vyberajú a uprednostňujú chlapov ? Prečo by som ich zato mal neznášať ? Však nech si každý robí, čo chce nie ? Keby som mal akú ženu v mojom živote mať rád, tak ju rád mám. Nemám kamarátky, vzťahy som mal len detské, keď som ešte po nich túžil, takže nemám mať ktorú ženu rád, okrem mojej mami.

Lollka

Peter len aby si sa nezaradil do spolku muzov nenavidiacich zeny do ktoreho patri aj Tutanchamon pretoze ich ziadna nechce. A ked chce, tak oni ju nechcu, pretoze je prilis dobra, prilis zlata, nesplna ich poziadavky na vzhlad a pod. Preco si sa s touto aspon nestretol? Zistili by ste, ci ste si sympaticki aj v reale. Ze ti napisala na Silvestra ze ta lubi beriem ako ze mala vypite a bol si jej sympaticky tak jej to uslo ale trviezva ti to predsa nepisala. Co ti na nej vlastne vadilo, to ze bola prilis dobra, prilis zlata? To ze na to isla moc rychlo? Tak si jej mal napisat ze chces zvolnit tempo, ked nepovies co chces tak ti tazko nejaka baba vyhovie. Potom tu chodite vyplakavat na forum ake su vsetky zeny zlatokopky a st.tky ale ked vas nejaka mila dobra zlata chce tak ju hned poslete do haja.

Peter1293

Možno že keby tomu nehá ľahší priebeh, ja sa tomu nebudem brániť, len to bolo na mňa veľmi rýchle no. A máš úplnú pravdu čo si napísal, väčšinou si žena vyberie chlapa len pre jedno, ale chlap ženu aj pre budúci život. Ženu ani v kútiku duše nenapadne že mi ten muž mohol byť nejakým spôsobom smutný, že sa mu už ani neozvala, ona je žiaľ tá čo si môže vybrať či ťa chce alebo nie. Pretože sa bude spoliehať na to, však mi píšu a aj viacerí. Ako sa povie, či to skončí dobre alebo zle, bude to skúsenosť. Opäť som o niečo múdrejší, ďakujem pekne.

Tutanchamon_xD

Peter1293 vieš ako cez písmenká si sa jej mohol zapáčiť možno tým, ako sa vyjadruješ, že si k nej pozorný, milý, možno si sa jej zapáčil aj vzhľadom čo je asi najpravdepodobnejšie.

To tu už bolo tiež veľakrát písané. Dvaja si písali, rozumeli si, a tak po mesiaci, možno dvoch sa rozhodli, že dajú streto. Že vraj ešte aj na stretku to vyzeralo byť fajn, smiali sa, kecali. Potom prišiel chlap domov a žena mu už nikdy neodpísala. Písal jej, že prečo sa tak zrazu rozhodla a ani na to mu už neodpísala. Jednoducho ženy sú necitlivé a chlapi im nestoja ani len za vysvetlenie. Presne toto tu už bolo viackrát spomenuté. A pritom podľa ich písania to neboli žiadny vytretí a vypočítaví haj*li, ktorí by išli na stretko len s jedným zámerom.

Peter1293

Ja som tiež charakter človeka, keď niečo takéto spravím. No nevadí už, stalo sa, nabudúce budem vedieť. Už som jej napísal, ukončili sme to. Pretože ja som ju nevidel, ani ona mňa, nikdy v živote, videla ma na fotke, nikdy sme sa nerozprávali, ako sa mohla do mňa zaľúbiť? Len ma to štve, že som ju teraz poslal do riti :/