Partnerske problemy

Príspevok v téme: Partnerske problemy
Ella000

Ahoj.Odisli by ste od cloveka, ktory Vam povie, ze vas ma rad, je mu s vami dobre, dobre sa vam spolu spi, no ked sa ho spytate ci to mysli vazne, tak povie ze nevie, lebo ze ste bordelar, (podotykam iba veci typu ze som nechala v kupelke na umyvadle vlas pripadne som nedala na cas prat alebo som si neulozila hned tricko pripadne topanky). Su to veci, na rozchod? Jemu to vadilo a ja som nato vraj srala, tak preto ma nechal.Je to potom vobec laska? On mal takisto chyby a viac zavazne, no ja som s nim chcela aj tak byt.

Lollka

Od takeho by som odisla. Co si ty stroj? Neznasam muzov co povysili poriadok nad vsetko ostatne a ocakavaju od zeny ze len ona ci hlavne ona ho bude robit a furt bude len behat s metlou a handrou a upratovat. A ked zije s akoukolvek zenou tak sa proste moze stat ze sem tam niekde najde vlas, pokial teda nie je holohlava, vlas ti vypadne ani nevies kedy a nemusis si to ani vsimnut.

Medea7

Však, ale keď si to tie ženy nechajú tak oni potom s nimi aj tak jednaju. To vycíti muž koľko si k tebe môže dovoliť. A budem mu to tolerovať, aj to, aj to len aby som o neho neprišla.

Jeffof

Mne by to tiez velmi vadili aj keby som tu zenu lubil. Je tonpodobne ako keby nspr. zena lubila svojho psa a muz by ho neznasal. Ja si potrpim na cistotu a poriadok a preto by som u zeny nezniesol, ak by si po prichode domov neumyla ruky, hned po sebe neupratala, neodlozila hned veci do umyvacky, hodila do smetneho kosa nieco, co by tam mohlo zapachat namiesto, aby to hned vyniesla von... o cistote v aute ani nevravim.
Ja chapem toho chlapa, ber to tak, ze ak by si ho lubila skutocne ty, tak by si to upratovanie brala vazne, nie je to atomova fyzika ani vrcholovy sportovy vykon...
Najdi si bordelara a budete zit spokojne, rovny si ma najst rovneho...

Ella000

Tiez som mala ten pocit. Naco, ale potom taky clovek udrziava vztah.Ved vedome vie, ze ublizi a cim dlhsie ,tym viac.A hlavne aj sebe uskodi, ved uz mohol byt s niekym , koho miluje aj on.Viem, ze sa ludom paci, ked ich niekto miluje, lenze ked necitim to iste, ja osobne odidem prva.

daniela2

nebol do Teba zamilovaný. Nešlo o perspektívny vzťah, a zrejme bolo vo vašich povahách aj viacero nezhôd, ktoré neriešil, a potom sa nejak nakopilo a stačil vlas. On sa s Tebou cítil príjemne a aj ťa mal rád, ale nemiloval ťa.