Chcem od neho az tak vela?

Príspevok v téme: Chcem od neho az tak vela?
23 rokov

Ahojte,kedze uz neviem ci som naozaj az taka zvlastna,tak sa pytam vas,ci ocakavam az tak vela od svojho priatela,pre ujasnenie,nebyvame spolu,len sa stretavame ak sa da,spavame spolu ....a ked sme spolu,tak vidim,ze ma ma rad,ze mu niesom lahostajna...ale myslim si,ze ku skutkom patra slova takisto ako ai opacne....jedina vec co mi vadi je,ze ked chcem pocut nieco take ze " lubim ta" tak predtym sa musime 2 hodiny hadat a nejake pekne oslovenie tak to ani nahodou...ked ja by som tak velmi chcela aby to bral ako samozrejmost,aby sa so mnou nerozpraval len ako s nejakym jeho kamaratom....lenze on mi akurat povie ze taky nieje ....a ja som potom smutna a plna pochybnosti a potom nevrla k nemu a to nechcem byt,lebo ked si to nahodou aj bude citat tak chcem aby vedel,ze ho lubim ,ze mi chyba ked so mnou nieje a najradsej by som mu to pisala aj kazdy den keby som mala pocit ze aspom trochu o to stoji...takze sa vratim k otazke,myslite,ze chcem az tak vela pocut od neho mile slova.....? Dakujem.

foreveralone

Odpovedz mi prosím ťa na otázky:
1. Je tvoj priateľ ukecaný/extrovert alebo plachý/introvert ?
2. Ty si extrovet alebo introvert ?

daniela2

nechceš od neho tak veľa, len na neho, prosím Ťa, netlač, lebo to bude tým horšie. Žiadne také, že Ti to povie až po nejakých hádkach. Buď dostatočne sebavedomá, a to či Ťa má rád, zistíš z jeho správania sa k Tebe. Či je egoista, či mu záleží na Tebe. Prinesie Ti nejaký maličký darček? Čokoládu, alebo akúkoľvek maličkosť? Zavolá Ti? Napíše sms? Spýta sa Ťa, ako si sa mala? Počúva Ťa pritom? Reaguje na to? Pamätá si, kedy máš narodeniny, meniny?