OMV alebo Shell

DHHFJFKF

Mi mehovor Slovnaftar ze rovnaky benzin ma aj Jurki aj Shell.
Navyse taktiez nehovor, ze OMV maxxmotion a Shell V-power vyraba Slovnaft. To su ich paliva

Slovnaftar

Je verejne tajomstvo, ze vsetky benzinky u nas beru benzin a naftu od nas zo Slovnaftu, pretoze sa im to vobec neoplati dovazat sem co i len z OMV Vieden. Viem to, lebo osobne rozvazam po celom Slovensku a vsetkych pumpach. Vsetci ledva stihame pokryvat vlastne trhy a nie este vyvazat. Takze je uplne jedno na akej pumpe natankujete a chodia aj kontrolori od nas, ti sice nemaju ziadne pravomoci, no robia to, aby nebolo pokazene nase dobre meno ako dodavatela. Hlavne davame bacha na tie pumpy, ktore nam tam davaju aditiva, ale hlavny dovod podla mna je, aby usetrili, lebo tam naleju nieco lacnejsie ako benzin. My musime plnit prisne EU normy a jednou z nich je aj to, ze vsetky pumpy musia mat rovnako kvalitne palivo, inak.ich zatvoria. Vystriham akurat pred takymi tymi cisternami vo dvoroch, tie splnaju normy pre polnohospodarske mechanizmy a nie pre auta s kopou elektroniky a este sa nam obcas stane, ze kolegovia ked dlho vozia napr. benzin a zaskocia za kolegu na PN s naftou, tak ju zo zvyku vleju do benzinovej podzemnej nadrze, ale to je velmi zriedkave. Kludne natankujte na najblizsej pumpe, je to uplne jedno kde, kebyze maju fakt nekvalitne palivo, pri tom mnozstve tankujucich aut by bolo kopu reklamacii a zasiahli by statne organy a poistovne. Shell a OMV maju iba dobry marketing, a snazia sa zutulnit pumpy, to je cele. My sa ich snazime v tomto tiez dohnat ponukou sluzieb.

Evan

Tu ide o kvalitu benzinu, nie o stav benzinky. Cista so zamestnancami v uniforme je takmer kazda.
Preco su tak profovane? No lebo tie 2 su najlvalitnejsie.
Rakusko ma hlavne o dost kvalitnejsie palivo, takze tam je to asi bezne.

Cerpadlar

Ja toto vobec nechapem, ze preco je u nas shell a omw, tak profanovane, ktore su v Rakusku uplne bezne pumpy. Co sa tyka phm, tie su pravidelne kontrolovane a ich cena skor odraza ako vyzera budova pumpy, ale nie kvalitu paliva. Ked chce vodic kvalitnu budovu pumpy cistu so zamestnancami v uniformach, nech si priplati, kto nie, ide inde.