Môj problém

Príspevok v téme: Môj problém
Laura223

Mám 18, v živote som nemala frajera, všetci naokolo mi hovoria, aká som pekná a že to už za chvíľu príde, lenže ja to tak vôbec necítim. Nemám totiž kde spoznať toho pána vyvoleného. Keď aj chcem ísť niekam von, tak nikomu z kamarátov sa nechce, mám ich v súčasnom bydlisku len pár l, ale to je zas iný príbeh, čiže viac menej nikam nechodím. Neviem, kde sa zoznámiť, preto sa vás pýtam či nemáte nejaké tipy?

dobreuz

A v 18tich si myslíš, že Ti treba už vzťah? Ja mám 19 a na nič také nemyslím. Takže s tými hormónmi to nie je len taký výmysel.

Hen

Milá Laura,
poznám veľmi dobre ten pocit, keď proste už nechceš byť sama. Nie som síce žena, dievča... Ako sa píše v Biblii, "všetko má svoj čas, a svoje miesto" ...táto situácia ťa cvičí v trpezlivosti, čo je vo vzťahu dôležitá vlastnosť, čiže sa cvičíš do budúcnosti. Poradím ti, modli sa za svojho nastávajúceho priateľa/manžela.
Máš 18, neponáhľaj sa, i keď ťa pud a pocity tlačia do vzťahu... Všetko máš vo svojich rukách. Najčastejšie nevidíme to, čo máme pod nosom (ale netvrdím, že je to vždy tak). Poznávaj ľudí, chodievaj na nejaké výlety, tráv čas aktívnym spôsobom... len sa chráň sexu (aj nezáväznému) vo vzťahu/v spoznávaní, pretože potom človeka nespoznáš tak do hĺbky...

ahjaj

Laura, nechodíš na nejaké krúžky? Plávanie, jazykové skupinové kurzy, šport? ozaj, autoškola nehrozí? Posilovňa? Keď nič, tak internet.

Laura223

Tým, ktorí sa normálne vyjadrili chcem poďakovať. No musím povedať, že niektoré odpovede ma celkom rozosmiali.
Nemyslím si, že v 18 môžu za to, že niekoho chcem len hlúpe hormóny. To sa myslím týka skôr mladších dievčat. K ďalšiemu komentáru, že si mám nájsť chalana v škole, bohužiaľ na moju školu chodí 90 percent dievčat, tak to asi moc nepôjde. Plus tí chalani tam sú buď už zadaný, alebo homo. Boli tam aj komentáre, že chcem len sex a že si mám najskôr nájsť prácu a bývanie a neviem ešte koľko "múdrych" rad. No tak vám ľudia môžem len povedať, že vám to riadne prehrabkáva

mamdost

iste máme typy.. budeš sa vedieť o decko postarať ked ta nejaky nabucha? či ostaneš matery a otcovi na krku, ? v detskej izbe budeš žiť aj so svojim deckom? na toto si odpovedz...
pokial nemáš stabilnu pracu, vlastne byvanie tak nie je čo riešiť..
ovšem pokial sa nechceš zakvačiť na krk chlapovi dobrezarabajucemu a nechat sa mu rychlo nabuchat aby sa o teba staral....

clooo

Chceš "pána Vyvoleného", to hovorí za všetko. Keby si neprehliadala tých obyčajných chalanov, "pánov nevyvolených", možno by si niekoho mala. Máš 18, čiže ešte máš čas na zmenu (zníženie prehnaných nárokov). Pokiaľ sa však tvoje čakanie na princa pretiahne nq xy rokov, môže sa stať, že skončiš sama...

Veronika213

Možes skusit pokec ale davaj si pozor lebo sú tam aj vselijaki idiot*i alebo len taky ktori hladaju sex... Ja ta chapem som v podobnej situacii ,tiež mam 18 ale treba veriť...skus sa nastaviť nato že už máš ,teda takto by si si to mala pritiahnuť...ja to tiež skusim..vysledok uvidime...ak by si chcela otom popisat kludne mozes nechat nejaký e-mail alebo niečo...(hoc aj fake e-mail aby ťa nikto nespoznal)...

dobreuz

To neznamená, že keď nemá vzťah, tak má niwkde chodiť sama! Čo nemá kamarátky? Tie akože vzťahy teenagerské sú len čisto zvieracie pudy a nadržanosť, nič viac. A mnohí si len svoje komplexy hoja na tých „vzťahoch " a myslia si, že akí sú cool že niekoho majú, ešte šťastie, že ja som nikdy taký nebol.

ReLa

Preco by nemala chciet vztah? Ma vsade chodit ako taka trubka sama? Opytaj sa doma svojich rodicov ako sa zoznamili.Mohli by ti aj poradit ako si najst vztah, ved su to tebe najblizsi ludia.Spytaj sa priamo s tym ze uz nechces byt sama. Budes pocut co ti povedia...A ak si aj krasna, krasa je sice to prve - co druhych hned oslovi - ale zvycajne to byva potom aj posledne...