ČIERNE BODKY ⚫

Príspevok v téme: ČIERNE BODKY ⚫
nafu

Ahojte, už dlhšie premýšľam nad tým že si kúpim nejakú masku čo vytiahne čierne bodky ale FAKT že ich poriadne vytiahne. Chcela som si kúpiť aj ten Pilaten keď to každý tak ospevoval lenže kamarátka vravela že to skúšala a že je to hovadina a vyhodené peniaze. A strašne vela je takých masiek na výber lenže neviem čo z toho bude fakt účinné a nechcem zbytočne vyhadzovať peniaze. Preto potrebujem poradiť ako podľa seba viete čo vám fakt pomohlo na čierne bodky. ?

Smileka

čierna peelingova maska o Garnier, alebo čierna zlupovacia maska od Garnier -odkaz odstránený- toto je to jedine, čo mi pomaha

ernesTA

je to jednoduché,.. tu mas link...
ja som si akurat teraz takto cistila,
nachystam si bielko, nastriham na pasiky vreckovku, na nos davam dva tensie, na bradu a celo hrubsie,..
ked mam nachystane, do maleho hrnca dam lyzicku soli a nadparim sa/ som alergicka takze davam sol, spajam dve veci, cistim dchacie cesty zaroven -je to dobre aj pri nachladnuti...
uterak na hlavu a nadparit sa asi 5minut nech sa uvolnia pory... potom nanesiem prstom na nos, celo, bradu bielko, potom namocim pasiky do bielka a prilozim.. je dolezite nehybat sa, nerozpravat, nejest, kym to bude schnut aby sa to nepohlo... asi 15min , pockat kym to zaschne.. a stiahnut dole a na tej vreckovke krasne uvidis tie vytiahnute cierne bodky...
učinnejsi sposob neexistuje...!
www.youtube.com

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Timi168

Hej Pilaten je blbosť mam to doma skoro nič to nespravilo.. Za mňa odporúčam tie čierne pásiky na nos od Baley, su v balení po 3 :) tie mi zatiaľ pomohli najviac