Vadilo by vam byvat kde mal partner sex s niekym inym?

wtf

na co menit byt? staci vyhodit von oknom matrac :D inak fuuj ja by som ani v hoteli po nikom nespala nie to este na dna po nejakej zenskej bleee :D horsie ak to robili na linke, alebo vo vani, co pak? :DDD

Gisska65

Ako prečo by to malo vadiť??? Každý má za sebou nejakú minulosť! Byt ti vadí a taký muž ti nevadí čo to robil? :D byt zato nemôže čo má kúpiť teraz nový byt? Zabudni na jeho exky kúp nové obliečky :)

Antisexx

Kazdy je iny. Niekomu to vadi niekomu nie. Tebe to zrejme vadi takze mozes si byt predsa prerobit podla tvojich predstav, presunut nabytok, kupit inu postel,...

Benedikovamat

Mate byt pekne cisty a netrtkat sa kade tade, dnes je to v mode? Kedysi vstupoval do manzelstva panic a mal pannu a aspon nemuseli riesit kto kde po kom chrape. Fuj zhyrala spolocnost je mi z vas zle! A vasich rodicov lutujem, na to vas vychovali, aby ste si vlacili domov kazdu chvilu inaksiu fuchtlu? Dobre vam tak, potom riesite taketo chujoviny, co ste si navarili to si zjedzte!

hyrax

No ako bolo by mi to fakt divne, keby taketo kraviny partnerka riesila. :D Ale tak na druhej strane, ono to nieco vypoveda o charaktere a osobnosti. :)

Ovecky

No mne by to teda vadilo, nie fakt, ze s niekym mal sex, ale ak by sme byvali napriklad v podnajme tak nevidim dovod nevymenit byt? Ine je ked ma postavene, kupeny byt, hypo, ale poznam x ludi, ktori predali aj take. No a? Co som chudera, ze som odkazana byvat po nejakej exke? Kvoli jednej sa kupi bytik, domcek, necha ju zariadit podla predstav a ja preco by som nemohla dostat rovnake privilegium? Takeho chlapa by som mohla vies co :D Nedaj sa ponizovat, mas pravo zariadit si byvanie podla predstav a byvat tam, kde ty chces, hlavne ked su to aj tvoje prachy, s takym, co by mi povedal, ze vela bude stat premalovanie, alebo kupa novej postele by som ani na kavu nesla, nieto este do postele, alebo byvat k nemu :D Inak poznam aj take pripady, ze si to vlacil chlapec domov k rodicom, to uz je iny level :D

Aliss

Nie, nevadilo. Uvedom si, ze nie si jedina na svete a preto sa ten svet okolo teba netoci :) On mal pravo si robit co chcel, mal pravo zakladat vztahy s kym chcel, ako chcel a mat sex kde chcel. Povazujem to za absolutnu drzost a znamku tvojho nanic sebavedomia, ak vobec uvazujes nad tym, ze by si mu nebodaj vycitala, ze pred vztahom s tebou zil a mal partnerky. Mal sediet zavrety v nejakej kutici, kym by nestretol teba? Aj ty mas za sebou nejaku minulost. Bude super, ak ti novy partner tu minulost bude vycitat? A co si vlastne prajes? Ma predat byt a kupit novy? Aby si bola spokojna? Vies, kruta pravda - ak ta skutocne toto trapi, lutujem, ale ty stastna nie si, ani milimeter. Si velmi smutny clovek. Preto sa zameraj na seba a svoj rozvoj. A az potom na to, ze byvalka tvojho priatela kupila sivu vazu a polozila ju na stol.....

mom

Hej, vadilo. Vadilo by mi aj sediet v jeho aute, aj dychat vzduch na tejto planete, lebo aj ona ho dycha ci dychala. Aj pouzivat stejnu znacku hajzlpapiera, ci pit pivo ktore mi tak chutí tak radšej prejdem na whisky. A ostriham sa na jezka, lebo nebudem mat predsa dlhe vlasy ked aj ona mala!

Lollka

Nie nevadilo, nic z toho. Predsa si nebude kupovat novy byt len preto ze mu to s byvalou neklaplo a nasiel si inu. Minulost treba nechat minulostou.