Poradte co so sladkostami,kt dostanem

Príspevok v téme: Poradte co so sladkostami,kt dostanem
Nancyii

Som abstinujuca bulimicka. Casto dostavam od znamych/rodiny a podob. sladkosti/bonboniery/cukrovinky, na ktore mam slabost. Co s nimi urobit? Zvycajne prave sladkosti mi sposobia zachvat. Rovno ich hodit do kosa? Viem,znie to sialene,ale napr. dnes som dostala 150g bonbonieru a celu som ju zjedla,neovladla som sa. Ako by ste to riesili? Dikes.

Nancyii

Je to trocha komplikovanejsie. Dost sa kvoli tomu trapili, ale stale nechapali zavaznost situacie chapte to tak,ze som mala dojem, ze to nikam neviedlo. Stale to nechapali a mysleli si, ze to je ako so spinavym pradlom - cap do pracky a bude ciste - pojdeme k psychologicke budeme ta kontrolovat a bude to okej. Psychologicka mi pchala lieky, diagkostikovala mi tazku depresiu(BLBOST! ja nemam depky). Zo vsetkych som mala pocit, ze nechapu co mi je a ani to nikdy nepochopia, museli by to zazit (nezelam nikomu) a ze ma to proste ovlada a cim viac som sa v tom utapala a riesila to s niekym tym to bolo horsie. Tak som sa rozhodla zatlkat, ze som uz OK - vsetci uverili. Jasne,ze niesom cista. Ale moja situacia sa znacne zlepsila,no s kazdym sladkym darom sa to zhorsuje - teraz na vianoce je to neustaly boj. Ale vyskusam tie sladkosti vesat na kos(zijem v malej dedinke, zeby tu boli nejaky bezdomovci o tom neviem,no chodieva par ludi po kosoch). Vdaka za usmernenie a rady.

ffjj

a tvoja rodina to nevie? možeš odmietnuť, povedz ze nemozes sladke, ze mas zvysenu hladinu cukru,.. alebo ak v okoli su nejake deti tam im to daj...

PrezyvkuNemam

Zober sladkosti, prejdi sa po meste a poloz ich pred bezdomovcov....easy...urobis dobry skutok a sebe pomozes. Btw, ze tvoja rodina nechape zavaznost situacie, moze znamenat dve veci - bud su idioti, ktorym to nedochadza, alebo su o chorobe malo informovani....kde je chyba si odpovedz ty a podla toho sa zariad. Chce to viac komunikovat

herb

nie je to blbost s tymi bezdakmi, tiez tak davam, do sacku a zavesim. dnes som tak videla plnu tasku novej kozmetiky plus hasicske auticko. snad to niekoho potesilo.

Nancyii

Ked najhorsie na tom je,ze oni o tom vedia. Lenze ludia to stale neberu ako nejaku vaznu vec, ako napriklad cloveku co ma problem s alkoholom predsa nedaju flasu vina. Nechapu to. Nemam to zial komu podarovat, navyse ked to dostanem tak najlepsie je aby som sa toho hned zbavila inak to vzdy skonci zachvatom. Mozno ked si to najde pri kosi nejaky bezdomovec tak sa potesi..ci? Blbost?

Krasne

Vyhadzovať ju je škoda. Daruj ju niekomu ďalej alebo ju odmietni nabudúce, ale ak ti je to nezdvorilé zober ju a daruj ju.