Mala ste toto niektora ?? Pomoc

Príspevok v téme: Mala ste toto niektora ?? Pomoc
Simi223

Jedneho dna som si vsimla, ze mam male citlive "nieco" na hradzi. Ked som si po tom presla WC papierom, aj to trochu zakrvacalo, stipalo to. Nebolo to vobec vidiet, bolo to rovnakej farby ako ostatna koza. Priatel to nevidel vobec, Dr mal tiez co robit. Povedal, ze je to akasi trhlinka a nevie, z coho to mohlo vzniknut (ani ja nie). Dal mi na to ATB mast na tyzden. Zlepsilo sa to, uz to tam nemam, ale pri poslednych dnoch uzivania ma zacal svrbiet konecnik a koza okolo neho. Uz to mam tyzden a neprechadza to. Vytok nemam, stolica je Ok. Cakam na prehliadku, ale Dr mi telefonicky povedal, ze asi ma bude musiet poslat koznej. Vyzera to ako zaparenina, ale to by uz davno zmizlo. Sprcha a detsky zasyp je pre mna zatial jedina zachrana, ale aj to nevydrzi dlho. Mali ste nieco podobne ? Co to je ? :-(((

Simi223

Tak dnes som bola u Dr. Bol z toho mimo. Nechapal, co sa mi to tam porobilo a hlavne z coho. Dal mi siroko spektralnu mast s kortikoidmi a dufam, ze to pomoze. Ak nie, budem musiet ist koznemu :-(

oxalis

Môže byť že takú trhlinku máš aj na konečníku a tá svrbí lebo sa hojí. Nemala si v poslednej dobe niekedy tvrdú stolicu? Pokiaľ to nebude pleseň tak trhlinku ošetriť dubovou kôrou dvakrát trikrát denne sedací kúpeľ dubová kôra má regeneračné účinky na kožu. Neskrabat! Po každej stolici sprcha, mydlo len trošičku alebo vobec. nedrhnut zadok, liečenie trhliniek trvá aj dva týždne medzitým svrbí ale neskrabat lebo sa toho nezbavis. Inak zvykne sa to vracať, tak potom znova dubová kôra a vydržať .

Simi223

Nemyslim si. Ja s liekmi neexperimentujem. Keby mi na to stacil Canesten, tak mi ho Dr da. Dal mi vsak ATB mast, z coho mi vznikol dalsi este neprijemnejsi problem. Ako som pisala, trhlinka je prec, s tou poradit nepotrebujem. Len mam obavy, ci nemam bud alergiu na nieco alebo nejaku koznu infekciu. Nie je nic prijemne, ak cloveka nonstop svrbi zadok....

whaaaaat

Si moc hystericka. Mala som dačo podobné po utretí papierom to bolelo akoby som sa utrela nožom. Pomohol canesten krém a neobchadzala som žiadnych doktorov.