Nechce mať so mnou sex..

Príspevok v téme: Nechce mať so mnou sex..
Polkadot

Ahojte.. mam 22 a priatel ma 24 r, obaja sme prisli so sebou o svoje panenstvo. Sme spolu cca 8 mesiacov a prvykrat sme mali sex pred styrmi mesiacmi. Ide o to ze som zacala mat divne priznaky a velmi sme sa bali, ze som tehotna (ale chranili sme sa).. on to asi dost prezival, lebo odvtedy so mnou odmieta mat sex. Tehotna nie som, nebola som a nebudem, ale on to nechape. Trpi uzkostami a chronickým stresom, vie byt na tom dost zle. Uz zacinam byt trosku "na hrane". Nevravim, ze sa ma 4 mesiace nedotkol. Vacsinou sa uspokojujeme oralnym sexom a pod. Lenze mne to nejako uz prestalo stacit, navyse mi to zdravotne moc nevyhovuje.. ale samozrejme, jemu ocividne aj ano. Ked ho s tym konfrontujem, povie mi iba ze nech mu dam cas nech sa spamata z takeho soku, alebo ze uz k tomu "nemá co povedat".. ale uz je to 4 mesiace, nie je to dost casu? Skusala som aj po dobrotky aj po zlotky, iba sme sa vzdy velmi pohadali.. nechcem sa s nim rozchadzat, velmi ho lubim.. neviem co mam robit, prosim poradte mi co mam robit s nim, vobec neviem co by zabralo aby sa prebral z toho. Ze by ma podvádzal s inym dievcatom si nemyslim. Som si na 99,99% ista, ze nie. Verim mu ten dovod ze zazil sok ale hadam to nechce porovnávať s traumou.. ja neviem uz

tetkaOlga

a teda psychicky labilneho frajera si najst no ja neviem, ako zvlada pracu, vase byvanie? byvate vo svojom predpokladam,.. ako riesi, bude riesit problemy? rozreve sa? ja by som psychicky labilneho teda nechcela.. zena potrebuje oporu a nie robit niekomu pestunku...

tocoje

toto vysvetli:

1- "Ide o to ze som zacala mat divne priznaky a velmi sme sa bali, ze som tehotna (ale chranili sme sa)"

2- "Tehotna nie som, nebola som a nebudem,"

ked vieš že tehotná nebudeš tak prečo si sa bala že si tehotná, ked si si ista ze tehotna nebudeš predpokladam že ti gynekolog oznamil že si neplodná, alebo si sa dala sterilizovať...???

Tibimi123

Na jednej strane ho chapem, vsetko je to prenho nove, dieta este nechce a asi si aj uvedomuje, ze dieta s partnerkoj, s ktorou sa nepozna ani rok je prinajmensom nezodpovedne.

Na druhej strane ano, reaguje prehnane. Ak si je vedomy toho, ze ziadna antikoncepcia nefunguje na 100%, stale to mozete skombinovat.

Napriklad ak skombinujete kondom a hormonalnu antikoncepciu, tak uz je tam sanca naozaj asi nulova. Ak dotoho zakomponujete este aj technkku prerusovaneho styku, tak mozete sexovat aj 5x denne bez akehokolvek strachu. Kto chce, hlada sposoby, kto nechce hlada dovody.

naivny

ja nemam ani 21, a ešte študujem, a ešte na začiatku,ale keby som mal priateľku, a dozvedel by som sa, že je tehotná, znamenalo by to síce koniec iných veľkolepých plánov, napriek tomu by som sa v hĺbke duše asi aj tešil...určite by som to nebral až tak tragicky, keby som mal to dievča rád... no a koho by som nemal rád, s tým logicky nebudem spolu chodiť.

Sexko568

Viem si zivo predstavit, ked chlap pride o panenstvo v 24 rokoch a potom hned strach o tehotenstvo, ze ako ho to vie rozhodit, ak to nie je taky ten typ, co vie riesit problemy a postarat sa o svoje prusery, ktore urobil svojim konanim. Nechcem byt zly, ale to co mas, nie je chlap. Takto sa spravaju 15-rocni aj s tym strachom...
Chlap, ktory sulozi si je uplne vedomy toho, ze ani hormonalna antikoncepcia nie je 100% a sex nie je nikdy iba o zabave...