Neviem sa odpútať

Príspevok v téme: Neviem sa odpútať
nechcena0025

Ahojte...Neviem či niekto riešil nieco podobne ale mozno sa najde niekto kto mi poradi...Ide oto že už dosť dlho(cca 4 roky) som platonicky zaľubena do jedneho chlapca...Viem že to nema zmysel lebo snazila som sa snim skontaktovať aj všetko ale prosto ma nechce...Ako ho prestať lubiť ako sa odputať?Pokušam sa oto už dost dlho ale vždy nanho musim myslieť aj keď nechcem...Dalši problem vznika stoho prveho a to taky že kvoli tomu sa neviem do nikoho ineho zalubiť...každeho dokažem brať len ako kamarata, neviem si predstaviť ineho po svojom boku, ako toho koho chcem...Lenže viem že to nema zmysel..Ako sa odputať,ako nanho prestať myslieť?Prosim Boha aby som sa odputala,aby som ho prestala chcieť ale akosi nič :/ ...mam pocit že ho chcem čim dalej tym viac čo je zle,lebo je to neopätovane... čo stym? :// prosim poradte mi :( :// myslite že to niečo znamena,že kvoli niečomu to je že ho vždy ľubim? :(

nechcena0025

Lollka-psychologičky som už kvoli tomu vystriedala 3...a nepomohlo to hoci mi radili celkom dobre...proste je to niečo vo mne vo vnutri sama tomu nerozumiem...a nevidam ho takmer vôbec...zažila som už zopar mesiacovych platonickych lasok ale prešlo ma to do par mesiacov...a toto sa už taha roky...sama tomu nechapem čim to je,,len si nemožem najst kvoli tomu ani vztah a ani moc kamaratov...ja si ineho vedla seba predstaviť neviem..len a len jeho

Lollka

Ja by som ti radila chodit na sedenia k psychologicke nech zisti pricinu preco si nim tak posadnuta a potom aj najst riesenie. Lebo ti to dost komplikuje zivot kedze si nemozes najst vztah. A hentomu sa vyhybat pokial sa da, nech ho vobec nestretavas, nevidas.