Neviem sa odpútať

Príspevok v téme: Neviem sa odpútať
nechcena0025

Ahojte...Neviem či niekto riešil nieco podobne ale mozno sa najde niekto kto mi poradi...Ide oto že už dosť dlho(cca 4 roky) som platonicky zaľubena do jedneho chlapca...Viem že to nema zmysel lebo snazila som sa snim skontaktovať aj všetko ale prosto ma nechce...Ako ho prestať lubiť ako sa odputať?Pokušam sa oto už dost dlho ale vždy nanho musim myslieť aj keď nechcem...Dalši problem vznika stoho prveho a to taky že kvoli tomu sa neviem do nikoho ineho zalubiť...každeho dokažem brať len ako kamarata, neviem si predstaviť ineho po svojom boku, ako toho koho chcem...Lenže viem že to nema zmysel..Ako sa odputať,ako nanho prestať myslieť?Prosim Boha aby som sa odputala,aby som ho prestala chcieť ale akosi nič :/ ...mam pocit že ho chcem čim dalej tym viac čo je zle,lebo je to neopätovane... čo stym? :// prosim poradte mi :( :// myslite že to niečo znamena,že kvoli niečomu to je že ho vždy ľubim? :(

prevodovka

nevies sa odputat po 4 rokoch????!
Ja som aa od svojho rmex odputala po dvoch mesiacoch co ma zacal ignorovat a zaroven klamat ze sa nic nedeje az nato ze mal inu.
Tiez som bola do neho bezhlavo zalubena a bol moj milacik ale ked som si zacala vsimat ze jeho spravanie ku mne ochladlo a nieco sa deje doprosovalo som sa ho, pripominala,robila vsetko preto aby to bolo ako predtym ..tak po zisteni ze to nestoji zato ked on ma uz nelubi som sa akosi po cca dvoch mesiacoch od jeho ochladnutia zpamatala z rozchodu a isla svojou cestou dalej. Vymazala ho zo svojho zivota. Spalila jeho fotky, vymazala z fb, z mobilu a zrusila akykolvek kontakt s nim. Tym ze zmizol z oci zmizol aj z mysle a nakoniec po dvoch mesiacoch som sa odlubila. Lebo uhanat niekoho kto ta nelubi je samotryznenie. Treba sa zahlbit do nejakej cinnosti bud sport, konicky a zaluby, praca a pod.
Ja sa drzim stareho znameho prislovia
Zmizne z oču, zmizne z mysle

petroneta

nechcem podceňovať platonickú lásku, ale pri nej chceš človeka, ktorého vlastne ani nepoznáš. Predstavuješ si o ňom samé pozitíva, pričom niektoré z nich ani nemusia byť pravdivé. Nevieš, či si riadne čistí zuby, nevieš, či si vie upratať špinavé ponožky, nevieš, či berie ženu ako človeka alebo ako slúžku, nevieš, ako zaobchádza s peniazmi, proste nevieš o ňom vôbec nič.
Je celkom možné, že si pochodila dobre, že nemá o teba záujem, lebo keby ho bol býval mal nejaký povrchný, bolo by ti ešte viac nanič. Predstav si, že existujú ženy, a je ich veľa, ktoré sú roky zneužívané, a keď sa chce chlap ženiť a založiť si rodinu, tak zrazu nie s nimi.
Takže toto neodpútanie sa je do istej miery o falošnom obraze o tom druhom a o vzťahu ako takom. Isteže je krásne snívať, ale sny sa snívajú a život sa žije.

nechcena0025

vestica Lubomira-nie praveže s ocinom som mala vždy super vzťah aj mam

preteba-nieje to len vyzorovo proste citim že on je ten pre mna....neviem to vysvetiť

Preteba

nechcena0025, čo Ti na tom chlapcovi imponuje najviac? Čo očakávaš od budúceho partnera a čo naopak by sa Ti nepáčilo?

Tomas12345

No a toto je to najhoršie čo môže človek spraviť ak si svoje stastie orientuje do partnerskych vztahov. Takto to potom dopadne a človek sa z toho môže psychicky zrútiť. Treba si svoje stastie orientovat do niecoho čo nezávisí až tak moc od náhody a štastia.

vestica lubomira

Ahoj. Každý človek nám ukazuje zrkadlo. Má to význam, lebo len vďaka tomu vieme, že máme problém a treba niečo z minulosti najčastejšie z dectva spracovať. Ten chalan Ti ukazuje na nevyriešený vzťah s otcom. Ukazuje Ti nedostupnosť. To znamená, že Tvoj otec tu pre Teba nebol. Buď veľa pacoval, alebo odišiel... To sa dá vyriešiť s prácou s podvedomím. Skús terapie podvedomia. Ak chceš o tom vedieť viac tu je moja stránka. Tam je to vysvetlené. vesticalubomira.wixsite.com

daniela2

zmena práce, zmena prostredia, odcestovať niekam inde, kde si plne zamestnaná niečím a nemáš čas rozmýšľať. Ďalej charitatívna činnosť, pomoc, hobby, do ktorého sa zahĺbiš. Ja som začala chodiť do posilky, zmenila som účes a farbu vlasov, ozvala som sa dávnym spolužiačkam ešte zo základnej školy, navštívila kopu ľudí, ktorých som predtým zanedbala, uvažovala som, že sa vrátim pracovať do Nemecka, ale nakoniec som si povedala, že ma odtiaľto predsa nikto nevyženie....
klin sa klinom nevybíja, nehľadám iných mužov, ani sa nesťažujem, že sa nemôžem zaľúbiť.

nechcena0025

herb- proste klasické rady že si mam vyplniť čas,najst zaluby,pozerať videa kde sa uvolnim,na nič netlačit,alebo mam dať inym chlapom sancu a podobne....všetko som dodržiavala ale aj tak ..je to silnejšie ako ja