Ako môže mať žena dobrý sex v každom veku?

Zlaticka

Po porode byva podla mna problem so sexom, aspon u nas. Syn ma skoro rok a az teraz sa vraciame naspat k tomu dobremu sexu. Ale pomohla tomu dovolenka a par pomocok.

Kotika

ak su sexualne aktivny, tak prečo nie. Sex nie je vekom omedzeny. Poznam ludi vo veku 60+ a su sexualne aktivny. Dokonca tak velmi aktivny, že použivaju aj rozne hračky a uživaju si to

Eva J

Netreba sa vôbec hanbiť za to, že v určitom veku si už treba k dobrému sexu dopomôcť. Prekonali sme tým s manželom minimálne dvakrát rozvodovú krízu, keď sme pravidelne riešili moju chuť maximálne na bozky, objatie a pod., no jemu to už nestačilo. Kúpil mi asi pred štyrmi rokmi prvýkrát tabletky Afrodita s tým, že nútiť ma nebude, ale vraj to pomohlo kolegovi a jeho žene, tak by mohlo aj nám. Dva a pol mesiaca mi trvalo, kým som tie tablety predsa len skúsila a dnes si na to už len spokojní s úsmevom niekedy obaja spomenieme. Trocha sa obávam, či som ho už apetítom nepredstihla, ale o tom sa už nebavíme, hehe. Tabletky Afrodita si objednávam cez stránku Torhan, niekedy majú dokonca na ne zľavy. Len to s dávkovaním nepreháňajte :))).

Glam

lahko :) po tej 50-tke byva problem najcastejsie so zvlhcenim a na to predsa existuje pomoc -lubrikant bezny standardny lubrikacny gel - ja trebars pouzivam durex jahoda a nie je problem dokonca si ho objednavam online cez superlove, aby som sa nemusela hanbit a citit neprijemne v drogerii alebo tak a pride to pekne diskretne zabalene a postarka to neriesi