Mam psychicke vykyvy

Príspevok v téme: Mam psychicke vykyvy
Nechapem77

Prosim pomozte mi. Strasne rada zabijam cas vymyslanim si roznych nezmyselnych tem a potom sa vytesujem, ked ludia zabijaju cas reagovanim na ne. Niekedy to aj lutujem, ale neviem si pomoct. Viete, citim sa nepochopena a neuzitocna, nemam ani frajera, preto to robim. Co by ste mi poradili, co mam robit, aby som toto nerobila?

Ute

Co ti poviem? Toto je prilis co robis. Furt davas otazky a ked dostanes odpoved tak je zle.Je ohen na streche.Nic ti neni dobre.vyzera to zle.Vsetko vravi o tom ze si chora. Samozrejme ty si myslis ze nie, ze kdeze by si bola chora. Pisem to bez chyb aby si mohla precitat.dufam ze sa nehnevas ze som bez nicku.

daniela2

ahoj, nechápem.
Teraz napríklad sneží, tak by si mohla odhrnúť sneh spred domu. Užitočnejšie ako vysedávať v kuse pred Pc,

UzNieNechapem77

Dobre sa bavite obaja? Vsemohuci sa ti prave prihovara Tomi pod mojim nickom. Kedze je vsemohuci tak to moze :(. A este vela vela ineho moze robit, kto si to ustriehne? Ma psychicke vykyvy, lebo sa mu malo toci - - - .

Tomas12345

No tak to by ma zaujimali ake to boli temy. Mohla by si sem dat nejake linky niektorých tem ktore si tu ty zalozila ako falosne ?