Ako si mám nájsť frajerku?

Príspevok v téme: Ako si mám nájsť frajerku?
tmnf25

Prosím vás, chcem radu hlavne od chlapov...

Takže, ako sa mám zoznámiť a ako mám zaujať babu aby so mnou chcela chodiť? Mám ísť po viacerých naraz? A ako sa to vlastne robí aby som udržal jej záujem.... mám 25 rokov a nikdy v živote som nemal frajerku, takže som totálne neskúsený a neohrabaný... aspoň jeden vzťah by som chcel za život mať a pomaly mi už uteká vlak.... nejde mi to nájsť si ženu ale aspoň na pár mesiacov s nejakou chodiť a mať sex by vôbec nebolo na škodu. Ned mi to, stále na to myslím a neviem ako to ostatní robia že vzťahy sú pre nich úplná samozrejmosť... ako to robíte? Ako sa zoznamujete bez toho aby ste vyzerali ako zúfalec alebo nejaký creep, úchyl a pod. ??

Ako som už vravel, stačilo by mi aspoň keby som si mohol nájsť aspoň nejakú, je mi jedno akú, aspoň na chodenie na pár mesiacov, nech si môžem povedať že som mal aspoň jednu frajerku... ach jaj :(

TakToJe

1. Bud sam sebou
2. Nemaj komplexy
To je to čo ma na chlapovi zaujme najviac. A nevsimaj si uplne prvý prispevok pretože dotyčný uzivatel babu nikdy nemal, tak ti radit nemože.

GirlSchool

Ak jej dáš ruku do rozkroku, hneď vieš na čom si.
To funguje. Ženy majú rovnako radi sex ako muži.
Teda neviem o čo Ti ide?

mrkvova

prosim ta na nikoho uprene necum, u mna by to bolo minus, ze si uchyl a vystupila by som z elektricky
chces radu od chlapov, tak musis pockat

ahjaj

neviem ako chodíš do školy, či do práce. Ale začni s tým, že sa na nejakú budeš vo vlaku či v autobuse uprene pozerať, a trochu sa usmeješ. Ak pohľad opätuje, a viackrát skontroluje, či sa na ňu ešte pozeráš, tak je to polovica úspechu. Potom to isté skús aplikovať aj niekde inde, kam chodíš. Keď sa ťa spýta, prečo sa tak pozeráš, pochváľ jej farbu vlasov, alebo čokoľvek, čo sa ti na nej páči. Teda nie postavu.

cloo

Musíš mať peniaze, auto, aby si ťa nejaká všimla, inak si ani neškrtneš. Peniaze sú to, na čo ženské letia, nie muži ako takí...