Preco pri nej ten problem nemam?

Príspevok v téme: Preco pri nej ten problem nemam?
stoporeny31

Pozname sa cirka 4 mesiace a oral mi robila uz niekolko krat. Mal som pred nou dve frajerky a nechcel mi stat ani ked mi ho fajcili a henta ho vezme do ruky a hladi a on sa hned dviha a nehovoriac ako mi stoji ked si ho da do ust a cmula ho a vtedy uz mam problem neurobit sa jej priamo do pusy :D
Ako ze tie pred nou ma nevedeli tak vzrusit az ked som si ho masturboval sam a tato mi ho dvihne za par sekund?
Nieje ani nejaka sexica ze rici-cici a predsa.

MMXIX

Vies, co ti poviem, ty STOPORENY K*K*T?
Chodia sem na forum ludia, ktori nikdy nemali vztah - to nemas k tymto ludom ani trosku ucty, ze maju toto citat??
To nie je len tato jedna tema.
Mas radost z toho, ze su ludia, ktori su sami, vsak?
Neurazaj ich hnojom, ktory produkujes.
To, co si myslis, ze zeny su stvorene aby si pchali k*k*ty do ust?Idiot.

MMXIX

Je tu privela slobody prejavu, privela, privela az cez hlavu oplzlych vyrazov, propagovania zvlast urcitych praktik , strasne to tu smradiii;
admin neni pritomny? No coby nebol, ved on/oni su zrejme ti, ktori maju zaujem na sireni tohoto hnoja.Ja mam dojem, ze prave admin/i (?) produkuju tento hnoj. Vyskytli sa tu aj nazory, ze sem chodia len uchyli...admin si s nimi nadokaze poradit?
Ryba smrdi od hlavy asi.

MMXIX

No, na tomto fore je strasne vela hnoja. Viacej ako toho dobreho. Je to fakt. Hnoj, hnoj, hnoj - a to je este dobre slovo.

Alexko54

NeviemUz - no a? Ked ty budes s niekym 30 rokov a budes vediet co to je, tak sa potom ozyvaj! Moja vec, moj zivot, staraj sa laskavo o seba a neries inych, ty mudrlant(ka)!
Inych clovek riesi len ked nie je vyrovnany sam so sbou! Chod ma nabonzovat mojej zene. Boze toto je ubohost prveho stupna!!!

NeviemUz

Alexko sa mozes hanbit. Vidno ze mas manzelku len na sex lebo len pri nej sa ti postavi... kedze si sa nechal zviest inou..

Alexko54

Spytaj sa svojho vnutra, asi k nej citis nieco ine, a ona je tiez ina, asi sebavedomejsia, vie si to vychutnat.
Ja som mal ten isty problem, ze krasne baby a problem s erekciou, nech sa snazili ako chceli a potom prisla teraz uz moja manzelka a stal ako bic. Ja som dokonca robil pokus, ze som sa snazil, nech sa mi pri nej nepostavi a ono stacilo, ze sa vyzliekla a sam sa postavil. A uz 30 rokov to trva a stale jej to funguje, ze si ho postavi ako nic. Raz ma zviedla kolegyna na firemnom vecierku a tiez sa mi nepostavil, tak som to uz potom ani neskusal s inymi :)