Keratin na vlasy

Príspevok v téme: Keratin na vlasy
Mili 875

Ahojte.
Už je tomu trištvrte roka co som bola na brazílskom keratine. Kaderníčka mi povedala ze to vydrží cca pol roka max.! No mam pocit ze to mám stále vo vlasoch. Musím si ich pravidelne umývať lebo ich mam stále mastné...
Kedysi som mala krásne husté kučeravé vlasy... No dneska mi ostala len mastná slama... Ktorá sa nedá umyť.... Prosím mate niekto podobne skúsenosti??? Vrátia sa vlasy do pôvodného stavu??? Chce sa mi veľmi plakať... Ďakujem za vaše rady a skúsenosti

Kralkova

Mám skúsenosti s brazílskym keratínom od tejto značky www.beamia.sk Podľa mňa je dosť účinný. Vlasy sú po aplikácii hladké a lesklé. Pripadajú mi oveľa hydratovanejšie. Viem, že na každého môže pôsobiť inak, ale ja som spokojná a nemenila by som.

elise

Máte nejaké skúsenosti s brazílskym keratínom na vlasy? Nikdy som to neskúšala a neviem, čo môžem očakávať. Ako pôsobil na vaše vlasy a ktorý si vybrať, ak vôbec nejaký? Budem rada za každú skúsenosť.

Mariolla

neviem, nikdy som to nepoužila. Podla mna stači, ak si budeš vlasy pravidelne regenerovat dobrou vlasovou maskou a to ti pomože. Velmi dobre skusenosti mám s touto, kludne ju aj ty vyskušaj -odkaz odstránený-