Annemarie börlind kozmetika - čo vy na to?

Trendy Kozmetika

JA ako kozmetička odoberám veľké balenia ošetrujúcich prípravkov a môžem povedať fakt seriozne, že zákazníčky si to chvália.Pred tým som používala inu značku (nejdem písať čo) ktorá nemala toľko neviem čoho čo táto kozmetika má..ja neviem.Presvedčila ma obchoďáčka vzorkami a mne sa to zapáčilo

Aniceenka

No podľa mňa to vôbec nie je prírodná kozmetika..je kvalitná a na prírodnom základe ale prírodná nie.

Robino35

Mne pomohla ich kozmetika zmiernit cervenanie tvare.Aj celkom virazne by som povedal.Hlavne teraz ked sa ochladi vzdy sa zacnem cervenat pri prechode z vonku dovnutra a Zz senzitiv kozmetika mi to zmiernila.R.

Deniskaaa75

Ja mam len dobre skusenoti..aj dcera ma na mastnu mladu plet s akne a ja mam na zrelu plet anti aging.Dcere sa veľmi polepšilo,pleť sa jej zjednotila a zmizli vyrazky z 90%.Ja som tiež spokojna

Janina333

Pridavam sa k spokojnym ..mne sadla naturoyale rada na zrelsiu plet s vráskami ..tie furt riesim a ochabnute lica viecka a tak..ved poznate..a toto ma fakt ze liftingovy ucinok.Proste to za co platite (a dost/ aj funguje a to sa mi paci

Hana Vr

Ja pouzivam uz len tuto znacku..nejako som sa v nej nasla.Hlavne v rade LL regeneration..Odporucila mi to kamoska kozmeticka.Ja som mala hlavne taku suchu mdlu plet a vratil sa do nej zivot..super.

Jozefe

Ja to kupujem manželke (resp. dávam na to peniaze :D :D) nenormálmna kvalita..ja mám balzam pre mužov a krém hlavne teraz v zime taký hustý a bohatý ..lepší som nemal..zmizol my aj taký výsyp na krku ..manželka má také sračičky na vrásky od nich a vraj dobre...vy čo radi hýčkate tak chodte do toho :)

Ivka14

Viem že to teraz riadne tlačia do predaja a ja sa ani nečudujem.Je to podľa mňakvalitné..čo ale neznamená že sa nedá nájsť aj podobné lacnejšie alebo ešte drahšie a kvalitnejšie.Ja používam od nich len taký regeneračný krém ktorý som raz náhodou vyskúšala a totalne mi pomohol na červenanie.Je to nejak ZZ sensitive alebo tak sa to volá..dufam že raz naškriabem na celú radu :DDD