Luba Albertova

Preteba

CooWtf, vôbec mi nevadí, že u má niekto rád. Nemusíš so mnou súhlasiť , Ty máš svoje skúsenosti, ja svoje. Maj v tom pokoj. Pekný deň Ti prajem

CooWtf

PreTeba a teba akoze co tak pohorsuje, ze ju ma niekto rad? To TY si napisala, ze ju ktosi vyzdvihuje nad boha, nikto z nas a v ziadnej teme o nej, ju nikto nad boha nepovysuje. Za to, ze tebe sa to tak zda, to neznamena, ze je pravda. Ludia ju maju radi a tebe to automaticky vadi. Som v mnohych temach o nej, nakolko mi velmi pomohla ale nikto a nikde o nej nepise ako o niekom "vyssom nez je boh". Takze nevkladaj do ust ludom to, co nikdy nikto nepovedal, len ty si to namyslas. Ty si fanaticky obhajuj svojho boha, my si budeme Albertovu. Neviem co ta to tolko trapi...Je perfektna a nikto ju nevyzdvihuje na nieco viac ako je boh, tak nemaj halucinacie

Preteba

CooWtf, čo Ťa pohoršuje? Že som povedala, že nevie liečiť? To nedokáže žiadny človek ako vieš aj Ty. Ani som nepovedala na jej osobu nič zlé. To, že bojovala ako matka za svoju dcéru je obdivuhodné, že chce pomáhať ľuďom je pekné. Ako človek si zaslúži úctu, ale niektorí ľudia si z nej robia boha. Na nikoho sa nepovyšujem a nenútim nikoho, aby so mnou súhlasil. Každý by sa však mal zamyslieť, komu sa zverí do rúk. Napríklad čítanie diagnózy z očí sa v medicíne neučia a Boh takýto dar tiež nedáva.

CooWtf

Jezisi kriste, Preteba, ty co tu trepes?? Luba Albertova nepomohla svojej dcere? Ty si kto, ze toto dokazes napisat? Ty poznas osobne Lubu? Pochybujem. Samozrejme, ze fyzicky nemohla jej chorobu odstranit, to nevie nikto preboha urobit. Ale zmiernila jej chorobu natolko, ze to dievca dokazalo dlho dlho fungovat a kukali na to aj lekari, ze ako je to mozne. Ci modlenim biblie sa choroba motylich kridel odstranuje? Super, poviem to chorym detom s touto chorobou a zacneme sa modlit, istotne nam to pomoze. Luba je nielen psychologicka ale ma obrovske poznatky, ktore este mnohi doktori ani netusia. Ze treba riesit dovod choroby, nielen priznaky, ze extremne mnozstbo chorob odznieva ak menime stravu, zvyky a dopujeme telo chybajucimi vitaminmi. Zatracujes kazdeho co vie trochu viac ako ty. Pasujes sa na niekohi vyssieho, lebo ty mas az bibliu a dristy z nej. Ale pokial nevies kto je Albertova a nemas osobnu skusenost s nou, nezavadzaj tu laskavo ludi.

Omen

@ Takto: sú dve osoby s menom Ľuba Albertová, NIE sú lekárky, obe sú psychologičky. Jediný rozdiel je vo veku.

@ Buna, MaláLentilka, vy sa skúste skontaktovať s tou staršou. O nej máte tu na fóre kopec tém. Ak by to z nejakých dôvodov nešlo, potom skúste tú mladšiu. Máte možnosť využiť aj rôzne terapie - Cesta, etikoterapia...
Neviem, čo u vás zaberie a či vôbec. Je však dobré, že to nevzdávate, preto vám držím palce, nech sa vaša túžba splní.

pomooock

Mne pani Albertova neodpisala..a mam fakt problem kt. Mi znicil zivot a lekari nevedia pomoct...neviete niekto na nu nejaky doverihodny kpntakt a ci este pracuje?

Preteba

Kaido, ďakujem za komentár, ale téma znie,, psychický problém", nie fyzický. Žiaľ, ľudia sa uspokoja s dočasným fyzickým zdravím, ale neuzdravená duša nenechá na seba dlho čakať vo forme nového problému. Ale však každý máme slobodu sa rozhodnúť podľa svojho uváženia.

in blossom

jej dcera ma chorobu motylich kridel - geneticke ochorenie, aj tak ju dokazala aspon na taku uroven dostat, ze dievca ma normalny zivot. sama p. Albertova mi povedala, ze pokial sa clovek narodil zdravy, tak sa vzdy vie k tomu stavu dostat. ak ma geneticke ochorenie, moze s tym pracovat, ale proste geny neodzube. to je ako narodit sa bez nohy a tvrdit, ze ked ti niekto nevie tu nohu dorast, tak nevie liecit...

Kaido

PreTeba
Co ty sa tu vyjadrujes s dristami ked o tom nic nevies. Svojej dcere pomohla ty hlupana, mala motylie kridla co je pre lekarov nevyliecitelne kozne ochorenie a uz to ma myslim len niekde na kusku ruky, tak sa tu prosim nevyjadruj ked ani nevies o co ide. A pomohla tolkym ludom kolkych ty nikdy nestretnes za zivot :D... staci si pozriet skusenosti ludi aj na tomto fore.

Preteba

MalaLentilka, psychické problémy za Teba nevylieči nikto, niekto Ti môže ukázať cestu k uzdraveniu, rozobrať Tvoje reakcie na určité situácie, vysvetliť čo s čím súvisí, ale to podstatné musíš urobiť sama.
K tej Lube, keby vedela liečiť, vedela by pomôcť vlastnej dcére.