extremna mozgova hmla

Tomas12345

Idris9966 :

Príčinu mozgovej hmlly len z bežného vysetrenia krvi ty doktorka nezistí. Za tou mozgovou hmlou sa môže skrývať nedostatok prijímanych tukov v strave ( tuky su pre spravnu funkciu nervovej sustavy dolezote), respektíve ich deficit (popíš svoj jedálnicek ).

Dôležité latky pre spravnu funkciu nervovej sustavy su i vitamíny zo skupiny B a tie ti doktorka určite nekontrolovala a podla toho ako k tebe pristupovala tak ty ich hodnotu z krvi na požiadanie ani nebude zistovať, a preto jedinym riesenim je spravit si toto vysetrenia ako samoplatca, napríklad u alpha medical.

Mobydika

Prosím mozete konkretnejsie popisat postup liecby u pani Albertovej, mam podobne problemy a som k nej objednana. Dakujem

BytMozer

Ano, mal som, začinam to stracat naštastie verím že to prejde uplne. Začal som liečenie u psychologičky Albertovej je to náročné musím držať aj diétu a nejaké ešte veci k tomu obmedzujúce ale vidím výsledky konečne.Je to super.

Idris9966

Najhoršie to je ráno postupom dňa sa to zmiernuje a večer okolo 16- 17 je väčšinou pohode ale mám to takto už vyše roka denno denne

Idris9966

Chodím do práce ale je to strasne náročné ,dosť tam trpím po celý den ale musím chodiť do roboty ,som z toho strašne vyčerpaný jak psychicky tak fyzicky .Bol som u obvodnej povedal som jej aké mám problemy a pozerala na mňa jak na zjavenie .zobrala mi krv a že máte všetko v poriadku ,reku ďakujem to moje problémy ale nevyrieši Budem musieť zmeniť lekárku alebo zájsť za psychológom poprípade psychiatrom

Idris9966

Ja .
Ja to mám je to hrozné neviem ako sa toho zbaviť . Rozostrene videnie ,neschopnosť mysliet . Myšlienky mi zatemnuju realitu ,vôbec sa neviem sústrediť a mám pocit ako keby som vypil pol litra vodky každý deň :(
Ako sa to u teba začalo ?
Mne sa to začalo intenzívne minulý rok po veľmi zlom stresujúcom a psychicky vycerpavajucom vztahu .do toho som začal veľa piť a hulit ale už som s tým prestal ale stále su tu tie pocity