Hnačka a horčík?

Príspevok v téme: Hnačka a horčík?
Nanonym

Dobrý deň chcem sa opýtať:
Každý deň užívam 1 tabletku magnézia (horčíka) pretože mám svalové záškuby a som psychicky napjata. Dnes som prišla domov dala som si tabletku a asi po 10 minútach som vypila mlieko. Asi po 3 hodinách som dostala strašné kŕče a mala som hnačku. A nie nemám alergiu na mlieko a nikdy sa mi toto ešte nestalo že by ma z mlieka prehnalo ale poprapravde nikdy som nekonbinovala mlieko a horčík. Prosím môže to byť z toho?

gimbaska

ja som teda zistila, ze bez magnezka uz fungovat ani neviem, kazdy den si dam jednu tabletu a citim sa ovela lepsie.

mala_sovicka

to ti môže kľudne spôsobiť aj to, keď si dáš veľa magnézia. vlastná skúsenosť. musíš si nájsť takú dávku, ktorá ti nerobí zle :)

9titinka5

horcik sa nema zapijat mliekom, ja som mala hnacku obcas aj z magnosolv, kazdemu sedi ine, mam alergiu na laktozu a kupujem si bezlaktozovy horcikovy komlpex od sunday natural od vitariana, znasam ho v pohode bez krcov a hnaciek

J469

Z jednej tabletky horčika nemôže byt hnačka, kolko mlieka?
Nejedla si pred tým dni niečo iné.?
Hnačka nie je mäkka stolica.v jeden deň-jednorazovo. Ten termin sa použiva ked je to dlhšie ako jeden deń vyzera to ináč.