Vzťah

Príspevok v téme: Vzťah
Ad

Ahojte hľadal som dlho fórum kde by som sa mohol zdôveriť.mam priateľku je o 12 rokov mladšia ako ja mne je 31.keď sme spolu začínali bolo všetko veľmi pekné vedeli sme sa rozprávať jeden druhému sme moc chýbali nevedeli sme byť bez seba.ale všetko sa zmenilo od určitého času.neviem po roku a 8 mesiacov ani komunikovať.chodi na internát a veľmi mi chýba.som dosť žiarlivý a aj ona ale má viac asi na domnou ako je prípustné.kolko krát sme riešili Facebook a vypisovanie si na ňom s akým kolvek chlapcom.ja som si svoj Facebook zrušil pre dobro nášho vzťahu ale ona nie.momentalne sa našiel niekto kto ju ohúril a jej správanie sa mení.vycita mi že som starý a že sa neviem zabávať a podobné veci vykrikuje veci z minulosti a že mladá a chce si užívať.nvm ako ďalej milujem a nedokážem ustúpiť a tak sa nechám týrať seba samého skúste mi poradiť ako ďalej

99domima

Tak ona je mladá a dalo sa čakať, že ak nájde nejakého iného mladšieho chalana, tak sa nechá a bude si uvedomovať, že s tebou má už viac taký vážnejší vzťah a ona proste na to ešte nie je pripravená. Byť tebou sa s ňou otvorene porozprávam a ak má nejaké iné plány, tak sa radšej rozídite skôr ako neskôr

malySatan

velky vekovy rozdiel je ok len vtedy ked su obaja na rovnakej mentálnej urovni,.. nabalil si si nevyburene šteňa! ktora nevie čo so sebou, a ked ti vykrikuje ze si starý a ona si chce uživať... tak jej popraj všetko dobre v živote a ukonči to...! tebe to teraz možno ešte nedopína ale toto žena tvojho života s ktorou budeš do smrti nie je!
na intraku sa žuruje, chlastá, šu*dí... ktovie s kolkymi si to rozdava... kym ty koli nej doma reveš do vankuša obrazne povedané...alebo reálne...?

orol1

nemozes obmedzovat 19 rocne dievca, bud ju budes mat rad taku aka je, budes jej priat, tolerovat ju, chapat ju, zdielat jej zaujmy, tak mozno si ta bude vazit a vas vztah vydrzi. popracuj na rozvoji svojej osobnosti, najdi si konicky.

Lollka

Naco po nej chces aby si zrusila fb? To je dost vyrazne obmedzovanie. Bud jej veris alebo to nema zmysel. Toto keby po mne chlap chcel tiez ho poslem kade lahsie.

ruth210

no evidentne ste prisli do tej fazy kde vek fakt prekaza. ty by sa uz chcel usadit a mat kludny zivot tak jej vo vsetkom ustupujes len aby bolo dobre a ona by zase chcela chlapa rovesnika co by s nou chodieval po diskotekach a von s kamaratmi. bud to zacnes robit aby bola v pohode alebo sa rozidite a nebudete sa navzajom tyrat