Test vernosti

Príspevok v téme: Test vernosti
Podnikavec44

Vzhladom na sucasne vztahy a vysoku rozvodovost uvazujem nad zalozenim agentury, ktora by testovala vernost ludi, aby si napr. dobre overili, ci s niekym uzavru manzelstvo alebo budu mat vztah. Jednalo by sa o to, ze by som zamestnal velmi pritazlive zeny a chlapov, ktori by boli vyskoleni na komunikaciu s ludmi a ti by sa akoby nahodou stretli s testovanym partnerom (na zaklade informacii od partnera, ktory by si to objednal) a mali by za ulohu ho zviest bud v reale alebo pripadne na internete. Cele by sa to dokumentovalo, aby sa dotycny nemohol vyhovarat. Moja otazka - ako sa hovori, doveruj, ale preveruj - dali by ste si takto preverit svojho partnera? (Samozrejme, ak by nepodlahol, nikdy by sa o tom nedozvedel, ze ste sibho dali preverit). Ak ano, tak co by vas k tomu viedlo? Ak nie, tak preco?

Podnikavec44

Luuk, ano podnikam v niecom podobnom. Naklady nebudu vysoke, ludia sa daju zobrat na dohodu alebo zivnost, cize budu robit iba ked budem mat pre nich zakazku, ale zatial o tom iba uvazujem.
Pre ostatnych - v USA ide taky serial, ze policajti nechaju otvorene auto na ulici a kto ho ukradne, tak ho zavru. Berie sa to ako samozrejmost. Ja by som to chcel hlavne pre tych, ktori od partnera naozaj ocakavaju vernost, ze by ich nevera strasne moc ranila az tak, ze by to ledva psychicky prezili. Vas ostatnych, ktori podvadzanie zakryvate za to, ze sa ma partnerovi verit co povie a nie to co naozaj kona, sa to netyka. Ak to v beznom zivote fungujevtak, ze co oci nevidia, srdce neboli a chcete v tom zit, tak kludne si zite, nerobite nic zle, len sa prisposobujete dnesnej dobe, ale niekto sa nedokaze prisposobit.

Omen

@ Podnikavec, tak toto môže napadnúť LEN človeka s infantilným rozumom! Zákony nepoznáš, o živote vieš veľké makové, o vzťahoch taktiež a o podnikaní? Zero! Celé zlé! Tak len snívaj, chlapče! : D

@ Potakrv, mýliš sa! Každý sa NEDÁ zviesť, ani kúpiť! Sú ľudia s morálnymi zásadami, ktorí preferujú čisté svedomie pred pudmi a mamonom.

Wtf

Keby som si chcela preverit partnera, dokazem to aj sama a nebudem predsa niekomu platit za to, aby ma partner podviedol. Skus zacat rozmyslat o podnikani, kde skutocne vytvoris nejaku hodnotu a nie, ako dnes vacsina Slovakov, rozmysla ako odrbat ostatnych. Nebolo by na tom nic zle, keby neobtahovali o peniaze ludi, ktori ledva vyziju do vyplaty. Ciste chrapunstvo a este sa nazyvaju podnikatelmi.

Preteba

Stavať kariéru na ľudskom nešťastí je prevrátené. Ak chceš podnikať, zameraj sa skôr na budovanie dobrej veci.

Potakrv

Toto môže napadnúť len človeka ,ktorý má o psychológii vzťahov rodiný výchovy etiky skreslenú mienku a vždy sa riadi heslom podľa seba súdim teba !Každý sa dá zviesť každý!Nikdy nemáš istotu ked si neveriaci tomáš.Ja by som osobne cloveka ktory si na preveruje kopol do riti

Luuk

Napad fajn, ak nechas na seba odkaz rad by som to prebral blizsie. Ale najprv zakladne otazky: Uz si predtym podnikal? Myslis, ze to bude ziskove aj napriek vysokym nakladom?

Manzelkakriza

Realna rozvodovost je teraz 50-60%. Nevera vo vztahoch 80-90%. Po zalozeni tvojej agentury rozvodovost 80-90%.

Gjjitcjj

Nie nedal :) partnerovi máš veriť na 100% a keď nie tak to znamená že je niečo v tom vzťahu zle čiže tak či tak by to skočilo... a je rozdiel keď ich budú baliť náhodne na ulici alebo opitých atď