Test vernosti

Príspevok v téme: Test vernosti
Podnikavec44

Vzhladom na sucasne vztahy a vysoku rozvodovost uvazujem nad zalozenim agentury, ktora by testovala vernost ludi, aby si napr. dobre overili, ci s niekym uzavru manzelstvo alebo budu mat vztah. Jednalo by sa o to, ze by som zamestnal velmi pritazlive zeny a chlapov, ktori by boli vyskoleni na komunikaciu s ludmi a ti by sa akoby nahodou stretli s testovanym partnerom (na zaklade informacii od partnera, ktory by si to objednal) a mali by za ulohu ho zviest bud v reale alebo pripadne na internete. Cele by sa to dokumentovalo, aby sa dotycny nemohol vyhovarat. Moja otazka - ako sa hovori, doveruj, ale preveruj - dali by ste si takto preverit svojho partnera? (Samozrejme, ak by nepodlahol, nikdy by sa o tom nedozvedel, ze ste sibho dali preverit). Ak ano, tak co by vas k tomu viedlo? Ak nie, tak preco?

PrvaMudraZena

Nie, patnera by som si takto uboho preverit nedala a keby som to spravila a nahodou by sa to raz dozvedel, preriekla by som sa napr. velmi by som ho tym sklamala a aj naopak- on mna.

Ked si ludia neveria, nech sa neberu a ak k nevere dojde, je to velmi individualne ake faktory k tomu ludi vedu, niekedy sa to proste stane- napr. v case krizy, ktora je v kazdom dlhorocnom vztahz a stabilny vztah to rozbit nemusi. Samozrejme su ludia, ktori su notoricki klamarati a nevernici ale to sa da zistit uz pocas vztahu. Su aj ludia, ktori takuto povahu nevernu nemaju a predsa podlahnu. Ani jeden clovek z vas tu vsetkych moralistov NIKDY nemoze dat ruku do ohna, ze nepodvedie. A ak ano, zivot je taky kruty, ze prave takymto ludom sa to stane :D

A keci, ze ked milujes tak nepodvedies nikdy si nechajte, to je najvacsia sprostost, ktora existuje, vztah a sex su 2 rozlicne veci uplne. To vedia hlavne chlapi uz davno :)

Danonymne

Omen, nastastie tu mame geneticke testy, ktore len tak neoklameme! :))

Protikladom krasy nie je skaredost, ale lahostajnost. Opakom vernosti nie je zrada, ale lahostajnost. A protikladom zivota nie je smrt, ale lahostajnost. Protikladom lasky nie je nenavist. Je to lahostajnost.

Omen

Je naivné sa domnievať, že ak vás partner nepodvedie počas randenia, že sa tak nestane počas manželstva! Nik vám túto záruku nedá! Žiadna agentúra, ani sobášny list! V manželstvách sa podvádza jedna radosť: ženy, muži. A mnohí manželia ani len netušia, že nevychovávajú vlastné deti, ale kukučky.

podvedena

Ja by som si svojho nastávajúceho preveriť dala. A podľa mňa by sa znížila rozvodovosť, teda menej uzavretých zbytočných manželstiev kde jeden z partnerov (alebo aj obaja) je k*rva. Na druhej strane viac opatrnosti pre k*rvy :D Takéto niečo existuje v zahraničí, je mi ľúto potom tých čo sledujú priame dôkazy ako ich milovaný partner podvádza bez zábran. Ale lepšie preveriť ako vziať si podvodníka...

martin31

Take agentury uz su tzv. detektivy ktory si zaplatis niekoho kto sleduje ci ti je frajer/ka verna.
Ale kto skutocne miluje niekoho, neda sa zviest ani keby ho zvadzala najvacsia sexica sveta. Kto skutocne miluje nielen naoko!
Ked milujes nieje co riesit..

hyrax

Za prve, toto nie je ziadna novinka, uz to existuje, aj ked neviem ci na Slovensku a za druhe, nedal by som si preverit partnerku.

Danonymne

(Potakrv, Každý sa dá zviesť každý!)

Osobne si myslim, ze su ludia ako ja, ale este som nikoho takeho nestretol.

Potakrv, myslis si, ze ihned po vzniku zivota, dostala prva bunka dusu?

Wtf

Ludia sa daju zobrat na dohodu, ci na zivnost? Aku zivnost? Profesionalny zvadzac zien? Krasne, ako chce setrit na ludoch, aby on mal, co najvyssi zisk.

mirec411

Podnikavec, píšeš: - "(agentúra) ...ktora by testovala vernost ludi, aby si napr. dobre overili, ci s niekym uzavru manzelstvo alebo budu mat vztah." ---- Keby mal takýto nápad niekto z televízie, za účelom vytvorenia novej šou o vzťahoch, tak by som povedal "no dobre..." Ale inak je to naozaj len nápad vhodný pre podozrievavých ľudí s pochybným IQ. Kto sa čo i len trochu vyzná v partnerských vzťahoch, tak vie, že podobné "akcie" by len zvýšili rozchodovosť a rozvodovosť vo vzťahoch. Pre teba osobne (ako pre muža) by som mal otázku... - či by si ty sám dokázal odolať zvádzaniu krásnej ženy. Zrejme nie (na 99%) a už vôbec nie, ak by si mal vzťah, v ktorom by bolo nejakým spôsobom narušené porozumenie, alebo dokonca intímny život. ---- Celý tvoj nápad je úplne scestný a naozaj vhodný len do lacnej TV show, kde sa diváci bavia na nešťastí iných. Pozri..., kto má záujem vedieť niečo o tom, či si zakladá vzťah s vhodným človekom, bude hľadať skôr informácie o vzťahoch a nebude začínať preverovaním dôvery svojho partnera. Robiť niečo také na začiatku vzťahu je naozaj infantilná hlúposť (ako tu už bolo napísané), pretože dôvera sa buduje postupne (a nielen intímna...) a skutočná dôvera je otázkou povahy a charakteru človeka. Každý(!) partner dokáže cítiť dôveru vo vzťahu, poprípade má pocit nespokojnosti či už v otázke vzájomného pochopenia, zlej komunikácie, alebo pochýb o povahe a charaktere svojho partnera. --------- Záver? - Nikto by nemal podnikať v niečom, čomu nerozumie - čiže ani ty vo vzťahoch. Netvoril by si, ale jednoznačne by si ničil všetko čo je krehké. ...A vzťahy sú krehké.

Omen

Vidím, že to máš "do detailov" premyslené! : D Už prestaň sledovať stupídne americké seriály a vráť sa na zem, kým je čas. ; )