Svrbenie a fialove flaky medzi pyskami

Príspevok v téme: Svrbenie a fialove flaky medzi pyskami
Jana888

Ahojte baby, už asi 5 deň ma príšerne svrbi tam dole medzi pyskami a tiež pri klitorise, u gynekologicky som už samozrejme objednaná ale až na druhý týždeň, teraz som sa pozrela v kúpeľni do zrkadla či tam niečo nemám keďže nič nemôžem našťastie nahmatat, ale zbadala som 3 fialové fľaky medzi vonkajšími a vnútornými pyskami, dve také ako hrášok a jeden malý , a strašne ma svrbia, výtok mám normálny, nedajú sa nahmatat, sú to len akoby škvrny, neviete o čo môže ísť? Ďakujem :-(

Jana888

Nie je to žiadna fake tema, ale myslím že dôležitý v tejto diskusii nie je môj vek. Zabudla som dať 78 do uvodzoviek. Partner je v poriadku, pýtala som sa ho, nemá nič na penise ani ho nič nesvrbi. Iných partnerov na sex nemám, na nete som nenašla nič o flakoch len o tých bradaviciach, a mykóze, ale pri mykóze zvykne aj páliť a mňa len svrbi, a výtok mám v poriadku....

Podlamna

Fialovým nálezom v oblasti ..... sa môžu prejaviť pohlavné choroby ako začinajúci herpes alebo syfilis. A partner je v poriadku?

ChodiacaMrtvola

Hej 78rokov. Dalsia fake tema. Ved sa pozrite, hentek fanatik pisal ze ochrana je hriech a hentá pizda pisala asi takto: ************
Niekto sa nudí.

Nwmm

Chod do lekarne a bez predpisu sa da kupit canesten krem. Natieraj si to aj 4-krat denne, prijemne chladi, mozno ti to pomoze obzvlast na to svrbenie. Za vyskusanie nic nedas.

Jana888

Menzes dostanem až začiatkom decembra okolo 5teho, neviem čo to môže byť, na nete som nič nenašla o flakoch len o genitálnych bradaviciach, ale dúfam že není ono, lebo sú to fľaky, ale príšerne ma svrbia.. partnera mám stáleho, hygienu pravidelnú, fakt neviem, a mám pocit že je to nejaká infekcia alebo co:-( ten canesten sa dá kúpiť v lekarni bez predpisu?