Prosba o pomoc

Príspevok v téme: Prosba o pomoc
Majus_H

Dobrý deň,
Oslovujem Vás s prosbou o spoluprácu na výskumnom projekte. Jeho cieľom je zistiť, ako sa ľudia k sebe správajú v ťažkých situáciách. Ďalším cieľom je naučiť sa v týchto ťažkých situáciách so sebou lepšie zaobchádzať pomocou cvičení, ktoré Vám môžu byť užitočné vo Vašom každodennom živote a zmerať efekt týchto cvičení. Výskum pozostáva najprv z vyplnenia dotazníka. Následne Vám budeme posielať jedno cvičenie na každý deň v priebehu 14 dní. Po ukončení cvičení a tiež po dvoch mesiacoch Vám opäť pošleme dotazník, aby sme tak zistili aj dlhodobý efekt.
Pre zapojenie sa do výskumu, prosím vyplňte tento dotazník: docs.google.com

Za Váš čas a záujem Vám veľmi pekne ďakujem.
V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte heligmanovamajus@gmail.com

Mária Heligmanová
Ústav aplikovanej psychológie, Fakulta sociálnych a ekonomických vied Univerzity Komenského v Bratislave

Peter2018

Zaujimavy dotaznik, len skoda ze som teraz v praci a ked som ho vyplnoval, tak som musel na polhodinu odist a mi to vsetko zmizlo:( Inak tie otazky sa dost opakovali alebo boli podobne a mohlo by to byt kratsie, lebo je to uz dost unavne tolko rozmyslat. Niektore su aj dost zlozito formulovane, napr. "Som v kontakte so svojou nepohodou bez toho,aby som jej dovolil/a ma premôcť". Ale inak fajn vec, hlavne ak mate aj nejake cvicenia na zlepsovanie.

Omen

Majuš, o aké "ťažké situácie" sa jedná? Bolo by vhodné uviesť aspoň nejaký príklad a nie hneď pýtať mail!