Uz uplne pokazeny

Príspevok v téme: Uz uplne pokazeny
Evicka2000

Ahojte.....

Este vo stvrtok, 15. Novembra, som zazila DOST ne*prijemnu vec.... Ide totizto o MOJHO PRIATELA!!!!! No teraz uz byvaleho... Ide o to, ze... No viete,... On je jeden Obycajny LA*HOSTAJ*NY, NE*SCHOP*NY, PO*MALY a LENIVY K****!!!! Od zaciatku sme to mali spolu FAKT TAZKE - Vobec ma nepocuva, resp. Nerobi to, co mu poviem! Nikto a nic ho nazaujima, vsetko ma uplne na háku! Ma velky problem zo zodpovednostou, vzdy vsetko po**be!
Ja sa snim chcem ROZ*IST! NIE SOM och*otna ho nadalej trpiet a tolerovat! Chcem ho O*PUSTIT! N*ECHAT nech si zije ako chce! Pojde La*hsou cestou! Mne NIK*TO n*icit zivot NEBUDE! NE*POT*REBUJEM takeho CHULA a Hni*losa ako ON! Takeho Je*osa mozem Oka*slat! CO mam z takeho zivota?! Je to uplne NA*PÉCKO chlap! Ktory si ani NESR*DNE! Vlastne chyby zvaluje na OK*OLIE! Zivot s NIM je postupna SM*RT! NIKDY nesplni dohodu! Nech sa SPRAVA ako chra*pun! Ale nech so mnou NE*RATA! Proste si hovorim Dost! Podla mna uz je NACASE sa Roz*ist - Nech*at ho tak, vyk*aslat sa nanho, nech si ide tam dop***! Tak ja vam ho teda opisem......

1. VZDY mu vsetko DLHO TRVA!!! Ide o to, ze on je ako SLI*MAK! Zvlast, ked uz je Ne*skoro noci. Poznate to? Je asi tak 22:46 a on ma vstavat o 6:00, cize mu zostava nejakych 15!! minut - aby sa dal dokopy a ako-tak sa normalne vyspal! Ale ON - Ne*osprch*ovaný, upoteny, nevyvetrane a neu*myte zuby. Tak som mu DORAZNE povedala: Hej, choď sa co najrychlejsie ospr*chovat a dat vsetko doporiadku, nemysli na spro*stosti a ponahlaj sa! Normalny clovek by to dal za PAT minut, ale on tam bol viac ako POLHODINU ! Chapete??? Ale ono je to tak VZDY! Nielen so spr*chou, ale so VSETKYM - Chystacky von
restiky, akcie a tak... alebo upratovanie izby!! Minule si raz 20!! Minut akoze umyval zuby! A on namiesto toho cely cas, pobehoval po izbe s kakaovou hu*bou a chichotal sa dokola! A o Uceni, domacich ulohach a Robeni projektov uz ani Nehovorim! Ved to je jak v OSO*BIT*NEJ SKO*LE! Lebo on ked ma UROBIT nejaku CINNOST, tak na to zvysoka KAS*LE! Ale vobec vobec vobec sa NESU*STREDI - On chvilu nieco robi, ucebnicu alebo dany predmet odhodi, odbehne do druhej miestnosti a robi same de*biliny! Moj drahy si Furt niečo sepká, napodbnuje vselijake Ku*ng-fu alebo Futbalove triky alebo ja neviem ake p**ovinky, hovori si nejake vtipy, a SMEJE sa ako De*bil!! A velakrat sa HRA NA MOBILE ! A pritom mu ubehne dobrych aj par desiatok minut
Velakrat, sme sa kvoli tomuto poh*adali. No dobre som nanho na*kricala, že co to krva robi, preco mu to tak dlho trva, ze je ako slimacinec, . K tomu som mu povedala, ze je La*ho*stajny DE*bil, lebo ked sa tak pomaly chysta, tak mu na veci vobec ne*zalezi. On mi vsak vzdy na oplatku splechol do tvare, ze som hys*tericka, ze robim zby*tocny skan*dal a ze furt stre*sujem, A Nas Velvazeny Kral nechape, kam sa vsetci ti ludia ponahlaju a zevraj sa spravam ako pubertiacka. Podobnych situacii bolo uz viac, ale Verte mi, ze ja mu Chcem len DOBRE. Potom je Uplne NEVY*SPATY , a je Nerv*ozny jak pes!

2. CO JE ESTE HOR*SIE ! Viete, som jeho rovesnicka, obaja chodime na Gympel a frajer chce ist na MEDICINU! Prosim pekne, este minuly rok mal na vysvedceni STVO*RKY aj biologie, aj z chemie, a tie si zvolil ako SEMINARE! Resp. Predmety, ktore pripravuju na maturitu. No ja som skoro odpadla! Tak akože on ma z obidvoch predmetov stvo*rky a chce ist z toho MATUROVAŤ???? No len sa nez*blazni... hovorim si. Seminare maju kazdy utorok po tri hodiny, Biologia, a kazdy pondelok po tri hodiny, Chemia. Na Každy tyzden sa maju naucit cca 10 - 20 niekolko stran, a co On nato??? NIC !!! Ale absolutne, ze NIC! Po zvysok tyzdna sa VA*LA a LEN*OSI! Proste sa furt hra na mobile a smeje sa ako de*bil! On si sice zoberie knihy so sebou, ale on sa do nich ani NEPO*ZRIE. Len cez VIK*END si co-to opise a akoze sa to nauci, ale to je sotva DESATINA z celeho uciva. Aby sa nepovedalo .... Jeho pristup a sna*ha k tym pred*metom je uplne PRAZ*DNA! Asi vas nezaskoci , ked vam poviem... Ze uz tam ma STYRY PAT*KY! Ked dostal tu tretiu, profesor uz riadne penil, ze takto to dalej nejde a ze nech sa nad sebou pekne zamysli, ked dostava take znamky. Dokonca ho chce odtial VY*HOD*IT a najst mu nejake NOVE miesto, lebo vidite, ako sa stavia k tym seminarom! A vzdy ked aj kvoli tomuto nanho nak*ricim, tak mi povie, ze som hys*tericka, ze sa dotoho ne*mam sta*rat, ze nech idem dopice a ze to nemieni rozo*berat. Potom sa ho*di do po*stele a ihruska sa s telefonom!

3. A AKO CERESNICKA NA TORTE ! Vzdy, ked je nejaky PRO*BLEM, tak sa z toho vyklze! Napriklad, ked dostane PAT*KU, tak v dany den to rodicom nepovie, a na druhy den dostane LEPSIU znamku, Len nech to neni 5 ci 4ka, tak tu uz POVIE, ze dostal. Proste to, ze dostal PAT ci STYRY, nepovie, ale akonahle dostane Jedna, Dva ci Tri, tak je az PREURPIMNÝ ! Este aj obaja profesori Chemie a biologie, co ma seminare,VERIA tomu, ze on nie je ziadny lajdak, naozaj drvi sa to cely den, a dava si na tom zalezat!! Este minuly mesiac cez vikend mu mama isla skontrolovat znamky, mal tam par 5 alebo 4 a mamka, samozrejme O NI*COM Nevedela. No LED*VA sa z toho vyse*kal - Len čo vosla do izby, OKAMZITE za nou dosprintoval a so vsetkym sa PRIZNAL. Rodicia mu na to nič nepovedali, len ho poslali do izby, aby sa UCIL. Nad*avali nanho, ze sa vobec nesust*redi, ze je to kla*mar a tak. Este v ten vecer Frajer dostal HYS*AKA - Vyvre*skoval na cely byt, ze jeho rodicia su sebe*cki bas*tardi, ktorym nic nie je dobre. Ze bol pre nich sikovny a zlat*ucky chlapec len vtedy, ked mal jednotky. Ze ich ma pl*ne zu*by, ze ma stre*sy a taz*ke ob*dobie len kvoli nim. Ako som uz spominala... Z tych seminarov ho chcu VY*LUCIT, ano ? Tak obaja profesori mu povedali, ze "nech sa nad sebou poriadne zamysli, nech svoj ciel, Medicinu, este 50krat prehodnoti, a ze mu nato da*vaju tyzden". K tomu mu odpo*rucili, nech navstivi PSY*CHOLO*GA! S nikym sa ne*poradil, len sa povaloval, a ani o tom NE*ROZ*MYSLAL. Ked prislo na krajanie chleba, tak povedal, ze nic sa menit nebude.

PROSTE JE TO ZLO*ZITA PO*VAHA !!! Teraz vam to zhriniem - Istotne ste si vsimli, ze Tuto Staznost som rozdelila do ODSEKOV , ano? Tak kazdy jeden opisuje jeho urcitu VLAST*NOST! Ale ono to jedno s druhym suvisi. Viete, ... On ma proste Pro*blem s Dis*ciplinou!! Je uplne Ne*spolah*livy, Lab*ilny . Ked mu poviem , ze ma vstat o SIEDMEJ, lebo ideme niekam von alebo aby vstal v normalnom case, tak ON vam mobiluje dobre do jednej do noci - A TU sa prave ocitame v tej situacii; vid 1. Odsek, proste jeho "svetelnorychlym" tempom chystacky zalahne do POS*TE*LE az dobre po POL*NOCI, a aky potom to aj TAK vyzrie - Je fakticky Ne*vys*paty, je uplne Nerv*ozny, stale mu nieco Vadi. A dokonca je az TAK Unaveny, ze Le*dva spr*avi krok!! A takisto je aj s UCENIM !!! Vzdy vsetko nechava na POS*LED*NU Chvilu. Ci je 30stran. Uciva z Chem. A Biolog. Alebo projekty z inych predmetov, vacsinou je to tak, ze s ulohou skonci az Ne*sko*ro V no*ci, dobrych 1:30-2:30!!, A aj to preto, lebo sa Ne*sus*tredi, opat - Furt niekam beha! Robi vselijake kung*fu triky alebo imituje Me*ssiho ci Ro*nalda, Sep*ka si vselijake extré*mne al. vtipne situacie, alebo hra sa na telefone!!. Teraz v poslednom mava Do*ucov*anie z Chemie. Na jednom sa s profesorom dohodol, ze mu prinesie ZOSIT, aby sa riadili podla skolskej osnovy. Lenze VelVazeny Panko napriklad dnes UZ TRETI*KRAT zru*sil doucovanie, lebo NE*MA napisane ucivo, co Teraz preberali! No a PRECO ho ne*ma dopisane??? Lebo si zas valal sal*ámu!!! Ihruskal sa s mobilom alebo imitoval kung-fu hrdinov ci pote*tovanych futba*listov alebo si se*pkal zas kra*viny!

Tak teda vidite. JA uz Ne*viem, co si mam o tomto vsetkom mys*lieet!!! Vobec sa nanho NE*DA Spo*lah*nut! Je totalne Laho*stajny! Ma pro*blemy s DIS*CIPLIN*OU! Prosim, prosim...Prosíííím!... Fakt sa uprimne Ospra*vedl*nujem za tolke Vykrickniky Caps Lock , Bodky a tak, ale takto ch*odi uz STYRY Mesiace! Cele je to akoby nejaka Zak*liata Trat, ktora sa furt opakuje dokola!!! Ja uz som z toho ZU*FALA! A uz NEV*IEM, co mam robit, ako to mam riesit... Ano, VIEM - naposledy som snim hovorila vo Stvrtok, ale zas mi to Pre*pacte, mr*zi ma to - ale bolo mi Str*asne zleod zal*udka a ne*mala som si*lu na nic..... To ON, On mi toto spo*sobil, lebo to uz dost zrejme VYVRCH*OLILO. To mam z tych Ner*vov - co mi ON svojou spobil Nezod*poved*nostou, Po*malost*ou a Ne*dis*ciplinovanos*tou ! Tiez mi naozaj Pre*pacte Ten Ko*pec textu, ale Taka je skutočnost....

BABY - Dievcata. Vidite do akej sit*uacie som sa to dostala... :) Preto mi prosim Poradte...
Ako by ste na takeho chlapa Reagovali?
Co by ste s takym chlapom Robili?
Ako by ste riesili jeho disciplin. Pro*blemy?
Co by ste robili, ak po*rusi vasu dohodu?
Ako by by ste to riesili, ze ma zleznamky?
Chcem len vidiet VAS Pohlad (Nazor) na tuto vec. Hlavne Preto to sem vsetko vypisujem. Ak mozete, napiste mi svoj nazor. Nech je AKYKOLVEK.

Vopred srdečne ďakujem za radu. Budete zlatí.

Eva:)

Aliss

Mila Evicka, tvoj problem je ten, ze este nerozumies, o com je vztah dvoch dospelych ludi. Ty nemas suplovat partnerovi matku. Teraz, ani nikdy. Nie je to tvoje dieta, nie je povinny ist spat, kedy ty uznas za vhodne, ci nebodaj dodrziavat ine tvoje pravidla. Myslim, ze si toto pochytila z domu, jeden z tvojich rodicov bol prisny na teba, zrejme ta takto cepovali, vidim to na matku :) Ked sa mylim, pokojne ma oprav. Opakujem ale, tvoj partner je samostatny jedinec, ktory ked pojde neskoro spat a na druhy den bude nevyspaty, je to jeho problem, nie tvoj. A to, ze to teba takto stve, je zas problem tvoj :) Odporucam rozist sa, lebo nie si pripravena na vazny vztah. A popracuj na sebe. Lebo to, co robis, nie je v poriadku a strpcujes zivot niekomu inemu... :)

Bionetla

Len aby bola chyba len v nom, bo podla toho co si napisala, ty si tiez asi trocha komplikovanejsia ako si myslis. No poviem ti tak, ze som sa v tom stratila, pises, ze je to tvoj byvaly, no chces sa s nim rozist a v zapati nevies, co s nim mas robit :D

Ernesto

Pako567: ty jej radis, aby robila karieru a bola niekde veducou? ako jej si zle neporadil, ale vies kolkym ludom si prave znicil zivot, ked si vzala tvoje slova k srdcu? uz sa sam hlasim na ten flek, kde mi bude sefovat ona ... mam chut prist o 10 rokov zivota hned v trojmesacnej skusobnej dobe

Pako567

Evicka - "teraz uz byvaleho" a za tym "ja sa s nim chcem rozist" ? Pocuvaj, ze ti on dal kopacky a ty take dokonale stvorenie sa s tym nechces vyrovnat, ze ako si to mohol dovolit? :)
Pocuvaj moju radu - ty to budes mat kua tazke v akomkolvek vztahu. Si netolerantna a panovacna, urcite s tebou nevydrzia v kamaratstve ani baby. Ty si nikoho nehladaj, studuj, bud kapacita v praci, ale ostan sama a sustred sa na karieru. Budes dobra veduca niekde, kde sa vyzaduje zodpovednost a preciznost. Ty by si vo vztahu kazdeho cloveka pri tebe znicila.
Ludia podla mna toto nie je fake, lebo kto by nieco take dlhe pisal iba zo srandy. Skor to svedci o diagnoze autorky...

Ernesto

evicka netrap sa, z toho akym stylom si napisala svoj prispevok usudzujem, ze tvoj priatel je mentalne daleko pred tebou ... pri vsetkej jeho spomalenosti :-)

paniprofesorka

Gymnazisti? A takéto správanie, vyjadrovanie? Evička a ty koho chceš pretvoriť, meniť, snažiť sa o to aby sa ti prispôsobil? Spamataj sa dievča, každý je nejaký, a ty máš evidentne problém sama so sebou. Chalanisko je pomalší, lenivý, trvá mu dlhšie dokopat sa do niečoho, no a čo? Nechaj ho nech je sám sebou a čím skôr sa s ním rozides tým lepšie pre oboch, absolútne sa k sebe nehodíte! Hystercis ako malé uvrestane decko, a ty chceš vzťah? Tam sa radšej sústreď na školu, a nie na to niekomu znepríjemňovať život.

Willianyl

Prosím??? To čo je za ťavinu, že ,,JA ju financujem, aby sa so mnou rozisla"? Prosim pekne, len to nie!
Tak ale pozrite sa. ONA sa chce nas vztah ukoncit. Ja ozaj NECHAPEM, čo tu ona na mňa ide kydat, že má ma dost, ze som chulo, alebo ze pojdem kade-lahsie a COjaviemestečo! Jemne povedane, stve ju, že 5ky/4ky z biologie a chemie, a že sa mi NECHCE ucit, pricom chcem ist na medicínu. A este to ju stve, že sa ,, strašne dlho" chystám a že som ne.sústredeny. Čiže ked niečo robím, tak sa na to vyprcám, idem do druhej izby a robím tam d*biliny. TIETO dve veci ju štvú.
A Evicka poviem ti len TOLKO - Som po.malý, len.ivý, a som 5kár - No A ČO? Nepáči sa ti? Tak bež!

gjjjjgj

rozmýšľal som nad 2 možnosťami :D 1. je to fake 2. niekto je fakt retard
potom som zistil že ak je to fake tak je tak či tak retard lebo nikto nad IQ 80 by nepísal tak dlho :D čiže v závere : retard