neschopnosť nájsť si inú prácu-je mi často do plaču

Príspevok v téme: neschopnosť nájsť si inú prácu-je mi často do plaču
robotka

Opäť sa ozývam. Hľadám si novú prácu popri tej súčasnej, ale zatiaľ bezúspešne. Posielam životopisy do firiem, ale buď sa neozvú alebo ozvú, že už niekoho vybrali.

Na pozíciu operátor výroby je plno ponúk, ale ja sa práve chcem vymaniť z pozície operátor výroby.

Už na to tam nebaví. Som permanentne unavená, nervózna, ale to som už tuším písala predtým.

Nedokážem sa dostať ani ako predavačka do obchodu. Chodila som aj na školenia na anglický jazyk a počítače Word, Excel, PowerPoint, aj to uvádzam do životopisov, ale ako keby si to ani nevšimli.

To sa vážne bez známostí nedá nájsť práca? Myslím na východe.

Je mi z toho do plaču. Často keď idem spať zo zúfalstva a frustrácie plačem.

Čo robiť, keď vás práca ničí fyzicky aj psychicky, ale účty platiť treba? A nemáte šťastie si nájsť novú, inú prácu?

problemSPracou

Ahoj, mam podobny problem, akurat horsi o to, ze momentalne ziadnu nemam. Som v BA a mam davno skoncenu VS(nestastne zameranie). Nechces si popisat mimo fora?

aduliatko363

ahoj robotka viem ze to znie asi dost otrepane ale vytrvaj a novu pracu si najdes. Aj mne to trvalo tiez dlho a bola som uz nanervy a nakoniec som si nasla ked som to fakt najmenej cakala. Drzim ti palce a presne viem ako sa citis ale neboj ak nieco velmi chces naozaj sa ti to splni .

robotka

Samozrejme, dávam žiadosti tam, kde sú požiadavky, ktoré by som zvládla. Nedávam si ich tam, kde majú požiadavky, ktoré nemám.