Kúpa auta

Príspevok v téme: Kúpa auta
Martin98

Prosím vás o pomoc.
Mám možnosť kúpiť auto - Škoda Fabia 1.4 r. v. 2010, benzín za vcelku slušnú cenu. Ide o to, že auto má najazdených 210 000 km. Rátal som si, cca koľko by som pre začiatok musel do neho investovať, vyšlo to do 2000€. Stále sa mi to však z hľadiska ceny oplatí. Problém je, že či sa mi pri takom množstve km ešte oplatí do toho toľko investovať. Auto je tak v priemernom technickom stave, čo by som si hneď dal do poriadku. Koľko by mi vydržalo? Koľko km vydrží benzínový motor? Rocne najazdim cca 10 - 12 000 km.
Dakujem

Potakrv

Do jazdeného auta sa vždy investujú nejaké peniaze.Rozvody,olej,možno brzdy tlmiče.Aj keby si kúpil auto ktoré mâ povedzme polovicu km investícia ťa čaká v priebehu dvoch rokov.Ťažko je na diaľku posudzovať čo sa oplatí a čo nie.Záleží ako dlho budeš mať toto auto.V podstate slovo oplatí nieje na mieste investícia 2000 € je veľa pretože o dva roky bude mať to auto asi len 3000.hodnotu a vždy príde investícia z ktorou nerátaš .Nájdi si auto do ktorého investuješ max 500€samozrejme plus cena auta.