Laska vs. Zamilovanost

Príspevok v téme: Laska vs. Zamilovanost
Nanana18

Ahojte, chcela by som sa poradit a zaroven pocut od vas nazory ci skusenosti aky je rozdiel medzi laskou a zamilovanostou. Ja konkretne riesim svoj vztah, mojho partnera, ked sme sa spoznali, ja som sa donho buchla ako pubertacka, no on nie, isiel na to pomaly a skor ma chcel spoznavat. Ja som citila motyle v bruchu, to neopisatelne stastie kedy ho uvidim a jednoducho to krasne co je nevysvetlitelne a neda sa prinutit, aby niekto citil. Preslo uz niekolko rokov, sme spolu dost dlho, no ja od zaciatku doteraz som od neho necitila nehu a pekne prejavy co by mali medzi partnermi byt. Viem, ze u kazdeho ten prvotny osial opadne, ale vo mne stale trva aj po 6 rokoch. A to je ten problem, od mojho partnera citim to, akoby sme boli spolu manzelia asi 100 rokov a chlad. Nikdy som necitila, ze by som mu chybala, ze by sa na mna tesil alebo by ma chcel potesit. On tvrdi, ze to je laska a ze ma miluje. No podla mna ak tam na zaciatku neboli z jeho strany tie motyle a iskra, nebude to dobre nikdy alebo da sa zamilovat do toho druheho cloveka po case niecim co by to v nom vzbudilo? Alebo je len so mnou z rozumu, ze ok, dozijeme nejako? Viem, ze kedysi davno ho to velmi tahalo k jednej babe, pri tej citil tu iskru, zapal, no ona ho nechcela a ked mu ju spomeniem, ze pri mne to tak nebolo, tak tvrdi, ze aj tak po case by to u nich neklapalo, lebo maju rozdielne povahy. Tak ja neviem co si mam mysliet. Urcite by pri takej ako bola ona mal viac snahy, viaz stastia a energie do toho vztahu aj ked si to neprizna. O mne, vie, ze som dobre dievca, ale to zial asi nestaci. Co si o tom myslie? Dakujem za kazdu odpoved.