Laska vs. Zamilovanost

Príspevok v téme: Laska vs. Zamilovanost
Nanana18

Ahojte, chcela by som sa poradit a zaroven pocut od vas nazory ci skusenosti aky je rozdiel medzi laskou a zamilovanostou. Ja konkretne riesim svoj vztah, mojho partnera, ked sme sa spoznali, ja som sa donho buchla ako pubertacka, no on nie, isiel na to pomaly a skor ma chcel spoznavat. Ja som citila motyle v bruchu, to neopisatelne stastie kedy ho uvidim a jednoducho to krasne co je nevysvetlitelne a neda sa prinutit, aby niekto citil. Preslo uz niekolko rokov, sme spolu dost dlho, no ja od zaciatku doteraz som od neho necitila nehu a pekne prejavy co by mali medzi partnermi byt. Viem, ze u kazdeho ten prvotny osial opadne, ale vo mne stale trva aj po 6 rokoch. A to je ten problem, od mojho partnera citim to, akoby sme boli spolu manzelia asi 100 rokov a chlad. Nikdy som necitila, ze by som mu chybala, ze by sa na mna tesil alebo by ma chcel potesit. On tvrdi, ze to je laska a ze ma miluje. No podla mna ak tam na zaciatku neboli z jeho strany tie motyle a iskra, nebude to dobre nikdy alebo da sa zamilovat do toho druheho cloveka po case niecim co by to v nom vzbudilo? Alebo je len so mnou z rozumu, ze ok, dozijeme nejako? Viem, ze kedysi davno ho to velmi tahalo k jednej babe, pri tej citil tu iskru, zapal, no ona ho nechcela a ked mu ju spomeniem, ze pri mne to tak nebolo, tak tvrdi, ze aj tak po case by to u nich neklapalo, lebo maju rozdielne povahy. Tak ja neviem co si mam mysliet. Urcite by pri takej ako bola ona mal viac snahy, viaz stastia a energie do toho vztahu aj ked si to neprizna. O mne, vie, ze som dobre dievca, ale to zial asi nestaci. Co si o tom myslie? Dakujem za kazdu odpoved.

Nanana18

Praveze ja som hned vedela, ktory jazyk lasky patri mne a milionkrat som mu to povedala, ze co mi chyba, ale on nic. Vzdy povie, ze nema cas, ked je so mnou nema mi co povedat a vsetky tieto prejavy a cas su podla neho detinske a on taky nie je.

laluska87

Kazdy clovek je uplne iny a kazdy svoje city prejavuje uplne inak. Skus sa s nim o tom porozpravat a mozno sa bude trochu snazit. Vies, pokial nebude vediet, ze tebe dotyky, prejavy lasky chybaju tak to ani robit nebude

dalsi

ahoj,
mas velke stastie, ze ti ten cit ostal tak dlho, nech ti vydrzi co najdlhsie.
Laska.... uz si skoro na nu nepamata, snad ti ju vysvetli niekto iny.
A co sa tyka tvojho frajera, mozno ta naozaj miluje, laska sa vyjadruje roznymi formami. Vyhladaj si na nete 5 jazykov lasky. Je 5 zakladnych sposobov, ako clovek vyjadruje, ze ma niekoho uprimne rad.
Vela stastia.