Mám candidu albicans?

Príspevok v téme: Mám candidu albicans?
Frejcik

Ked som si pozrel mozne priznaky tak mi sedelo hlavne nechutenstvo, pocit plnosti brucha,hnacky, neustale bzucanie v bruchu, tlak na hrudi v okolí srdca, svalová slabosť, biely jazyk a pod. Je ich asi milion príznakov no a videl som nejaky slinny test tak som vyskusal a dialo sa to ako keby som mal candidu a robil som si ho 3x rano nalacno aj este pred napitim sa vody do pohara napustit vodu a zlahka pluvnut zozbierane sliny a ak sa spravi zavoj bielych nití tahanych zo slin je to prejav kandidy a mne sa 3x spravili prakticky okamžite... Neviem ako verit tomuto testu ale ked som bol pred dvoma dňami na kontrole tak obvodna klasicky na moje priznaky ze to nic neni a jazyk mam v pohode.... Tak som sa chcel nejako liečiť sam a ak by tobola kandida da sa to dietou tiez som nasiel na nete len ci to neni za potrebu prekonzultovat s lekarom a ci poznate ten slinny test a asi na aku hodnotu je vieryhodny, dakujem

Monika1984

Candida zvycajne zacne lokalne napr na intim.miestach avsak neliecena alebo nedostatocne liecena moze napadnut cely organizmus vtedy sa jedna o systemovu Candidu, ktora ma kopec priznakov, liecba je dlhodoba narocna

Tomas12345

Kandida sa lieči protimykotickymi liekmi. Urcite nejaku internetovu dietu na kandidu doma neskusaj.

Mimochodom tvoje príznaky by sedeli i na histamíbovu intoleranciu.

Kandid

Mne sa candidoza prejavovala hlavne tym ze som stale chcela jest sladke. Normalne zajdi doktorovi so stolicou a budes vediet na com si.