Ako si najst svoj styl?

Príspevok v téme: Ako si najst svoj styl?
Prezyvka111

Ahoj Vie mi niekto poradit ako si najst svoj styl v obliekani, spravani sa a tak vo vsetkom.Ide v podstate o to, ze mam rada vsetky farby, nemam oblubenu, a pri vybere siat sa nikdy neviem rozhodnut.Ci uz ide o farbu alebo styl.Je toho tolko a ja uz mam v tom chaos.Som hodiny v obchode a nakoniec kupim lebo musim ale nikdy s tym niesom spokojna.Potom mam s toho stres a ked mam niekde ist medzi ludi, necitim sa v pohode.Najradsej som mala ked mi starsia sestra davala veci, to som si obliekla a bola spokojna.Neviem v com to je.Moze ist aj o sebavedomie, pretoze fakt v cudzom sa citim lepsie ako v tom co si sama kupim.Sestru vzdy chvalili ako sa oblieka, ona to proste vie.Ja nie.Kupim lebo musim, ale ci to k sebe pasuje a tak to uz...Vzdy som sa potom pri sestre citila hlupo, ako vyzeram pri nej.A tak aj priatel na nu pozeral, aj na kopec zien co to vedia.Klesalo mi sebavedomie.Normalne je mi az zle z toho ze to neviem.Snazila som sa vzdy uputat niecim inym ako oblecenim ale niekedy to nejde Ked nemate naladu v podstate nemate cim zaujat len tym ako vyzerate....Da sa to zmenit ci nato kaslat?

ellaN

Tiez mam podobny problem. Sice uz mam vyprofilovany svoj styl, ale ked kupujem nieco nove, vzdy je tu riziko, ako to nakoniec dopadne...U mna je urcujuce citit sa dobre a prave toto kriterium splnit je narocne pri sucasnej ponuke. Neviem pochopit pracu navrharov, ako mozu pri tvorbe odevov postupovat tak, ako to robia...akoby ani nezili v tomto svete, take su ich diela. A to nosenie sestrinych veci to poznam, - a vzdy, vzdy mi sadli.