Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
Tehotna2

Ahojte. Mam taku otazku. 2 dni pred ocakavanou menstruaciou sme mali s priatelom nechraneny styk. Uz 10 dni mi to meska, uz tyzden mam bolesti v podbrusku akoby som to mala dostat ale menstruacia nikde. Robila som si aj 2 testy ale oba negativne. Viem,ze ak som otehotnela tak na testy je skoro ale nedalo mi to :-D myslite ze som mohla otehotniet? Nebola som ani chora ani pod stresom ze by mi to malo meskat. K dr sa chystam buduci tyzden ak to do vtedy nepride. Len chcem vediet dopredu ci sa nam mohlo zadarit :-) dakujem

Tehotna2

Martina- "jebete"mozno vy s vasim partnerom ;-)

LogikaNepusti-ano chceme babatko mame uz spolu jedno a chceme druhe :-) tak sa budem strasne tesit ak sa nam to podarilo :-)

Martina4013

No tehotná pravdepodobne budeš. Keď už jebete, tak nech si aspoň da priateľ kondóm. Teda aspoň ak ťa nechce nabuchat.

Tehotna2

No pockam do konca tyzdna a cez vikend skusim dalsi test. Po kolkych dnoch zvycajne test ukaze ze som tehotna? Lebo pochybujem ze po 5tich ako to na niektorych pisu...

NeviemUz

Ano podla mna tehotná si. Ale nemysli na to, lebo je moznost ze si to len namyslas stresujes sa a potom menstruacia neprichadza. Jednoducho nato nemysli par dni a potom si sprav test