Upřímnost partnerů

Príspevok v téme: Upřímnost partnerů
obycejnymuz

Podle mě už při seznámení dvou lidí, je tato vlastnost daleko nejcennější, co může být. Mnoho lidí prostě není upřímných ze strachu, že o něj druhá osoba přestane mít zájem. Stejně se časem ale přesvědčí ten druhý, kým jste. Možná tak obratný manipulátor-psychopat si v tom libuje, ale normální člověk takto nemůže vystupovat.
Nemám sebemenší důvod při seznámení s potanciální partnerkou říci kdo jsem, co dělám, co jsem dělal, jaký jsem byl, včetně chyb, které jsem dělal-toto dokáže člověk, který se poučil z chyb a začal něco dělat. Takto je i u mě. Přestal jsem být snílek a začal něco dělat. Díky tomu, už nemusím žít v představách co mělo být jinak a co jsem měl dělat lépe, protože já jsem tím c odělám dnes.
Klidně řeknu, že jsem obyčejný člověk, že se živím rukama jako dělník, že vydělávám tolik a tolik. Nejsem žádný super inteligent, mám přirozenou inteligenci, učím se pomalu a ve škole jsem byl spíše slabší průměr až podprůměr, který se musel učit, když chtěl být lépe oceněn. Že mám nižší IQ (kolem 90, možná více, přesně nevím, jen čerpám z testu, který jsem z jedné publikace v 17 letech dělal a vyšlo mi asi IQ 94-95). Že jsem velmi pracovitý a pomohu druhým, že mám cit pro spravedlnost a nerad jsem někým využíván! Chci být oceněn a ne přehlížen, pokud si to zasloužím-mám na mysli v práci.
Potom už je otázka, co potenciální partnerka bude očekávat ode mě?
Mě se líbí ženy přorozeně krásné a to fyzicky i duchem, obdivuji ženy inteligentní a přitom takové, které si na nic nehrají a nemusí dávat najevo své plus, ono to už z nich vyzařuje. Očekávám ženskost, ne hraní si na muže, ženy nemusí být velitelkami, aby si jich muž vážil, ale to neznamená, že mi bude vadit žena schopnější, než jsem já a to ve všem-já to naopak obdivuji a líbí se mi to.

orol1

si tu anonymne, tak kludne mozes pokracovat v tom , co si zacal, ze mas inu orientaciu. ak si to urobil pre zjednodusenie a lepsiu predstavu, ok. ale mna by zaujimalo, ci aj dvaja muzi riesia uprimnost vo vztahu.
celkovo su ludia malo uprimni, aj v uplnych malickostiach, radsej povedia neviem, nepamatam si a pod, zataja stretka, nepovedia svoje skutocne nazory atd. tiez ma to stve.

Pag

Ale nechápem, že ako je to možné, že syn je génius? Aha, aha, pomaličky mi to dochádza, pomaly, veľmi pomaly, ale isto. Tá poštárka mi bola od samého začiatku podozrivá!

Pag

"kdo jsem, co dělám, co jsem dělal, jaký jsem byl,", ja by som jej ani fotku neukázal a ani by som sa jej na živo isto neukázal. Raz som takto ukázal jednej fotku a ona len povedala: toto nie, toto nie, toto v žiadnom prípade - veľmi mi vtedy odľahlo. Ja by som si tiež s nejakou buchtičkou nezačal! Neviem, na čo to riešiš, že máš nízke IQ alebo vysoké IQ. My sme boli s kamošom na IQ testy a vyšlo nám, že máme obydvaja tak po 50 bodíkov, odišly sme veľmi vyťešený a na druhí ďeň zme pani psichologyčke kúpily aj jednu veľkú čokolátku, pivo a karafiáti. Nevjem, prečo mala taký divní víraz, či len preto, že si namaľovala obočie prílyš vysoko?! Haló?