Cistota pohlavnych organov

Príspevok v téme: Cistota pohlavnych organov
Zamyslelsomsa

Ked tu citam tie temy o orale, tak som sa zamyslel. Muzsky pohlavny organ je vonkajsi, to znamena, ze to iste ako napr. ruka, ci noha, ma vlastnu pokozku. Ked muz moci, ide to iba z konca a takmer sa nezasipini.
Zensky pohlavny organ je vnutorny, to znamena sliznica ako nspr. v ustach. Zena ked moci, tak je to vsade strieka, cela sa osti a potom si to po celej suske rozotrie toaletnym papierom, kedze sa u nas nepouzivaju bidety. Navyse zeny maju menstruaciu a hocikedy rozne vytoky. Ich gatky su na rozdiel od muzskych slip na konci dna medzi nohami zlte a riadne smrdia. Pri sexe zvlhnu a cely ten sliz im pokryje cele vnutro a dokonca u niektorych aj zacne kvapkat. Zeny su vseobecne co sa tyka cistoty pohlavnych organov ovela dpinavsie a bakterialne zamorenejsie ako muzi. Takze zeny, co sa tyka oralu, tak vam sa nema co hnusit, lebo pri rovnakej hygiene je muz ovela cistejsi a budte radi a vazte si, ak muz robi oral vam, lebo si predstavte, ze by tak ako vam zvlhol uplne cely penis aj s vajcami, ze by az z neho tieklo, lizali by ste to? A tak ako ma muz ejakulaciu, tak mavaju zeny squirt, ja som to ochutnal, chuti to velmi specificky, ostro, prenikavo az palivo, ako velmi silny prekoreneny hovadzi vyvar.

ZpohladuZeny

Ja s tebou uplne suhlasim a to som zena. Preto som priatelovi jasne povedala ze nechcem aby mi robil oral a on to stale nevie pochopit.. nevedela som mu to ani dobre vysvetlit a ty si to napisal uplne dokonale, tak ako to je, akoby si bol zena, pretoze mas uplnu pravdu. Takze tvoj prispevok davam precitat mojmu priatelovi nech to uz konecne pochopi.
Inak si prvy chlap s takymto dobrym zmyslanim a to si ja vazim aj ked mi to je asi na nič. Vdaka za ten prispevok este raz :) a samozrejme, nerob oral nikomu , aj ked bude chciet. Ty nie si povinny to robit

poiuy

Boha uchylaci chodte uz do riti s vasimi uchylnymi temami ...
toto je forum o zdravi kde sa riesia ZAVAZNE OCHORENIA , RAKOVINY atd...

Nie vase mindraky smradlavych vtakov AZ BUDES MAT RAKOVINU PROSTATY NEBUDES RIESIT nezmysly.