Predsudky, vypočítavost...

Príspevok v téme: Predsudky, vypočítavost...
akokedy

čo si myslíte o mužoch ktorý si vyberajú ženu podľa nazoru na ňu iných ľudí a tým sa aj riadia. a to aj v prípade, že ich názory sa nerovnaju reálnemu obrazu
napríklad, budem tvrdiť že niečo chcem, ale ak niekto povie že to má chybu, tak už pochybujem ... neviem či mám proste šťastie na divné indivíduá alebo mám vazny dôvod pochybovať sama o sebe

menka

Kazdy si robi svoj nazor na ludi.Niekto mi moze sadnut inemu zase nie Pocuvat druhych nema velmi vyznam skor ublizis sebe mozes si nazor vypocut ale skus sam spoznat cloveka

cloo

Takých mužov je veľmi málo. Muž sa na rozdiel od ženy dokáže do opačného pohlavia aj skutočne zamilovať, nie len do peňazí či výzoru žien, u ktorých to takmer neplatí. Keď sa muž do ženy zamiluje, nezaujíma ho to, čo si o nej iní myslia, aký majú na ňu názor. To len ženy klebetia, dávajú si medzi sebou info o finančnej situácií daného muža, o jeho sociálnom postavení atď.

Maysha108

o ludoch co posudzuju na zaklade nazoru ostatnych si myslim, ze su len tupe ovce, co nemaju vlastny nazor a radsej sa priklonia k vacsine. Boja sa mat vlastny nazor a preto o takych ludi vo svojom zivote nestojim. takze draha, nepochybuj o sebe ale o ludoch, co ta sudia bez toho, aby ta poznali