Ako získať (pritiahnuť) lásku?

Príspevok v téme: Ako získať (pritiahnuť) lásku?
Hiama

Myslim že otázka je jasná...som žena a tiež chcem konečne zažiť lásku...ako to docieliť? Prečo ma nikto nemôže ľúbiť? Veľa chlapov mi povedalo že som pekná a podobne tak prečo ani jeden somnou nechce nič vážne mať? Kvôli tomu som aj neuspokojena a podobne...dristy typu "počkaj si,nájde si ta sama nepotrebujem čítať
...ako to docieliť? Nejaký zákon príťažlivosti alebo také niečo ?tiež mám právo zažiť aspoň raz v živote lásku a doteraz nič...choré ....

Tomas12345

No ak asi ti klamu. Kebyže sa im páčiš tak by s tebou vážny vzťah chceli. Tazko povedat, neviem ako fyzicky vyzeráš a neviem ako sa správaš na verejnosti.

Pag

Mne tu magiu bol cert dlzny, ze som sa na to dal nahovorit. Niekedy to ako ma aky taky zmysel ale aj tak mi je to proti srsti ale pre konkurenciu je to prilezitost ako mi prisit cierno magicke prakticky. Je mi to scheiss egal. Hlavne ze oni su cisti...

Hiama

Vyžarovanie,energia,zameranie...same čary a mágia...asi ju naozaj využijem vo svoj prospech a toho chlapa si nájdem a ak to bude potrebné požiadam ho o vzťah sama :))
V každom pripade ďakujem za príspevky...s tým vyžarovaním začnem pracovať keď všetko je mágia...

Annnaa

Asi z teba vyzaruje naozaj to zufalstvo. Skus sa zamerat na seba a naucit sa zit sama so sebou - nebyt od nikoho zavisla. Zda sa mi,ze tvoj pristup je takyto - budem stastna az ked budem mat partnera. Nauc sa byt stastna aj bez neho, najdi si vela konickov a vyplnaj cas pracou na sebe.
Ja to mam zas naopak ..chcem mat len vela kamaratov,ale s kazdym chalanom co idem von tak to prepukne v nieco viac,lenze ja nechcem vztah,mne je dobre samej. A to niesom fakt ziadna kocka, nechapem cim to je, moznoze to je ako s tebou - cim viac niekoho chces tak nemozes nikoho najst, cim viac ja niekoho nechcem tym vacsi zaujem z druhej strany. Je to fakt divne.

bcw

Zadaj do googla "laska" a on ti ju najde.

Vacsina ludi lasku nezazije, lebo nie su na to citovo, ani rozumovo dostatocne vyspeli. Skor sa len na lasku hraju, ako nase celebrity.

Hiama

GPING- oblečená som vždy pekne...a nikdy som to nesilila a aj tak o mňa chlapi nestali...tak nepíš somariny....mala som pozitívne vyžarovanie že som nikoho nechcela aj tak o mňa nikto nestal...tak nekecaj že je to otom..

GPING

no asi ta zufalosť z teba vyžaruje - a zufalky nechce nikto, platí to aj o zufalcoch,
odkial si nabrala že máš právo na to ? v ktorom zákone si to vyčítala?
treba sa zobudiť do reality, ty to silíš, ty si ako tá pyšna princezna z rozpravky "zaviaz mi črievičku" musiš! musiš! musíš!!!"
"ja chcem! ja chcem! ja chcem!
→lebo mám na to právo!
ked sa takto prejavuješ pred chlapmi tak sa nečuduj,
podkial si "neuspokojená" - tak sa urob sama - pomoze ti to
a pokial nechceš ostať naveky sama tak sa zameraj na niečo ine, zaluby, kariera, chlapov ignoruj a uvidíš ako za tebou zacnu loziť..
treba pracovať na sebavedomí, obleč sa v čom sa citiš pohodlne, sebavedomo, aby si mala vyžarovanie pozitívne...
lebo teraz vyžaruješ "som uplna zufalka"

uhor256

Aj ja by som chcel zažiť lásku... a nie že "aspoň raz". Ideálne by bolo keby to bol raz a aj posledný krát aby to trvalo až do konca života... ale to sú len moje sny, bohužiaľ dneska sa na vážne vzťahy nehraje...

Dnes ľudia menia partnerov keď ich omrzia a toto idú nazývať "láska"
Tiež by som strašne moc chcel ľúbiť nejakú ženu, dať jej všetko, mať rodinu... ale mladé baby sú sprosté a chcú si len užívať a chodiť na diskotéky a striedať chlapov. POotm skončia ako 30 ročné s deckom na krku a tak im treba...

Normálne slušné baby, ktoré sa nekurvia, nepijú a nefajčia sú asi schované doma, preto žiadnu takú nemôžem nájsť

cloo

Koľko máš rokov ? Nestačí len čakať na to, kedy to príde, treba pre to niečo aj spraviť. Práve lenivosť niečo spraviť býva u žien často jedným z dôvodov samoty. Omnoho častejšou príčonou však sú ich pehnané nároky na mužov, pričom ich samé možno označiť za sotva priemerné...