Ako to len zistim?

Príspevok v téme: Ako to len zistim?
vecineznala

Ako zistim ze to muz so mnou mysli naozaj vazne bez toho aby som sa ho to musela pytat pretoze alo vieme muzi vedia ako zeny dokknale klamat.
Ako sa da zo spravania zistit ze niesom prr neho len docasna "hracka" na pobavenie a sex?
Ako sa sprava muz ktory to mysli vazne?
Co robi pre zenu?
Diky moc

cista laska

Zistíš to len vtedy, ak s ním nebudeš mať sex. Ak zostane s tebou aj bez sexu, chce ťa pre teba samú a nie pre pobavenie. Ak to s tebou myslí vážne, počká si na svadobnú noc.

vecineznala

xyz

lenze to casto robia muzi aj tak.maju bokovku a jednej aj druhej robia a slubuju to iste

Preco som trapka lebo sa pytam?

xyz123a

Vies co? Uz len, ze sa to tu pytas hovori o tom, ze to nie je dobre. Kebyze to s tebou mysli vazne, tak by si to citila.
Su to take tie drobnosti - mile slovo, usmev a radost, ked ta vidi, pohladi a prituli si ta iba tak, vylety, kupi ti len tak kvety, cokoladu, nekrici na teba a nerozculuje ho, ked napr. nieco rozbijes, rad sa s tebou rozprava - skratka vidis, ze ho tvoja pritomnost tesi a preukazuje ti prejavy lasky a ked sa ho otvorene opytas na sobas, tak ti povie nejaky realny termin, ale nemalo by to byt dlhsie ako 2-3 roky od zaciatku vztahu, vtedy uz chlap musi vediet zhodnotit, ci ta chce alebo nie. Inak ta ma iba do postele a hlada si dalsiu a teba berie iba ako docasnu zalezitost a na uspokojenie pudov.