Môžem byť tehotna?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotna?
Klara200

Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu pretože som vo veľkom strese ohľadne tehotenstva. Od júna beriem antikoncepciu pravidelne, no minulý mesiac 13teho som na ňu zabudla tak som si 14teho dala obe. Bola to asi 3 tabletka v novom blistry. Neskôr 22 som mala s priateľom nechránený styk. Viem, že je v letáku napísané, že sa mám chrániť 7 dní a to bolo 9 ale môžem byť aj napriek tomu tehotná? Za odpovede ďakujem.

Klara200

No včera mi začala 7 dňová pauza a ešte nemám menzes ale čítala som že po vynechaní mi môže prísť aj neskôr neviem. Už ma veľmi bolí brucho aj mam citlivé zväčšené prsníky ako vždy pred menzesom.

jabba

Tak v tomto ti ťažko poradíme. Musíš vyčkať či ti bude meškať menštruácia a ak áno, tak to bude signál že si v tom

Nesnadko

Otehotniet mozes aj ked uzivas hormonalnu antikoncepciu, ani ta nie je uplne 100%. Sice znacne znizuje pravdepodobnost pocatia, ale uplne ho nevylucuje. Preto je dobre vzdy sulozit s niekym, kto sa k takemuto "problemu" postavi zodpovedne a v pripade, ze otehotnies, tak si s tebou zalozi plnohodnotnu rodinu. Sex nie je iba o zabave!