Rakovina úst ?

Príspevok v téme: Rakovina úst ?
Chinaski233

Dobrý deň. Pod jazykom a na jazyku sa mi spravili male hrčky (foto dole), mám obavy, či náhodou nejde o rakovinu. Pred týždňom som mal pravdepodobne zápal hrdla, ktorý som prekonal, ale poriadne nedoliecil. Od stredy poberám antibiotika a posledné dni a má aj pobolieva na ľavom uchu. Mám 17 rokov, fajčiť som začal pred cca 8 mesiacmi a denne fajčím v priemere 10 cigariet. Alkohol nepijem... ďakujem Vám vopred za odpovede.

calitinshop

We are here to give you the best Cali Weed online in the UK, Cali Weed for sale online uk, Buy Cali Tins Online in the UK, Order Cali Tins online in the UK, Legit shop online to Buy Cali Tins online in the UK, Cali Weed for sale online uk, Where to order Cali Weed online inthe uk, Legit store to buy Cali Weed online in the UK, Buy Space Monkey Meds Online UK, Big Smokey Farms Cali Weed Tins in the UK Online, Order Runtz weed Tins, Buy Cali Weed Jars Online, Buy Cali weed packs, Cali Weed Plug for sale online UK, Buy Cali Cartel weed Online, Jungle Boys for sale.marijuana tin for sale uk,cannabis in can uk,exotic cali tins for sale,jungle boys cali tin,jungle boys for sale uk,marijuana cali tins online,buy cannabis can online
CONTACT US.
Website: humboldtmarijuanashop.com
phone Number.....+1 970-368-3293

Email.......humboldtmarijuanashop@gmail.com

Tomas12345

Vpravo dole by si mal mať tak ikonku a tam to je.

No tak ako ja neviem skus to sledovat ako sa ty to bude vyvijat, mozno to po par dnoch zmizne. Nemyslim si ze by islo o rakovinu, nádor sa predsa nevytvorí zo dna na den, je to dlhsie obdobie.

Chinaski233

Inak tie výrastky na jazyku som spomenul lekárke , vraj mám malo vitamínu B. Okrem toho, tie pod jazykom sa mi spravili na druhý deň po návšteve , respektíve , dovtedy som si ich nevšimol. Problém je ten , že na jazyku má to nijak neboli ani ich nijak necítim , akurát pod jazykom pociťujem bolesť. Mám z toho obavy, keďže nikdy predtým som nič take nemal ..

Tomas12345

Mne to pripomína vred, ale tak zájdi k lekárovi, alebo sa skús spýtať na tom cez internetovu lekaren magister.sk

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.