Ako vyvolať menštruáciu

Monika1984

Karolina123/ tak to mozes byt stastna, ze v noci mas slabu. Ja opak ja mam NOC MASAKER brutalita dvojnasobne silnejsie ako cez den tyka sa to prvej noci vzdy. Ale to masaker to neexistuje ze by som sa nesla v noci 2-3x prebalit a to pouzivam nocne always, mnohokrat preteciem. Nech davam akykolvek pozor

Bubliii

Ahoj Karolina, ten citron to mohol sposobit, ze ti meskaju. Mne staci omylom vypit citronovu vodu a bud mi meskaju, alebo pridu len take slabucke.
Inak myslim ze s tou nocou je to OK, aj ja to mam v noci slabsie a napr ked som vo vani, tak sa mi to tiez "zastavi". Myslim, ze je to normalne.
A co sa tyka vyvolania, mne vsetko "zarucene" recepty nikdy nezabrali, proste to muselo prist same. Ale vyskusat (okrem toho vina) mozes. Kazda sme ina.

Karolina123

Ďakujem všetkým.
Ešte by som sa chcela spýtať že či neviete prečo v noci nemám menštruáciu.Už to tak je asi 3 roky.Okolo 22:00 mi to prestane a ráno mi to zas začne.Myslíte že nie je niečo v poriadku?Alebo je to normalne?Ďakujem

ghds

dotyčná má 15 rokov!!! tak jej tu neradte že si ma dať červene víno...!
to by musela vypiť liter vareneho aby jej to spustilo kramy a možno by ani nespustilo... mne vino nezabera, len šipkovy čaj...