No co? A ty kedy svadba??? .......

Príspevok v téme: No co? A ty kedy svadba??? .......
Mirka25

Caute mam chut to tu sem uverejnit, mozno precitat nejake komenty a proste to zo seba dostať von.

To aj vas otravuje otazka typu kedy svadba?? Alebo kedy zasnuby??

Mna to uz neskutočne vytaca.. uz zacnem posielat tych ludi do riti.. a to su casto aj tí istí ľudia ktorý sa pýtajú.. si mam kúpiť sama zasnubny prsten ci co.. tiez sa dost trapne citim ked sa to opytaju pretože ziadne požiadanie o ruku ešte nebolo tak ja neviem co mam na to povedať absolútne..citim sa trapne akokeby tym ludom robilo dobre ze nemam ani ten snubak a nie to este obrúčku a ked im odpoviem ze neviem kedy bude tak akokeby si hned mysleli ze som asi dajaka pipka ze si ma nechce ten moj vziať pretože zakazdym ked sa pytaju im poviem to isté ze neviem..lebo ja fakt neviem..to ja mam ísť za svojím a povedat mu nech mi da zasnubny prsten? Alebo ho nutit? A cim dalej sa na ludia pytaju jednu a tu istu vec dookola a cim dalej mam ja stale tu istu odpoved tak si zacinam myslieť ze ja proste nie som zena hodná toho aby si ju niekto vzal... uz mi jeden vztah stroskotal a tiez sa ma stale pytali ze kedy kedy kedy a nakoniec ked som sa ja sama opytala (ex) priatela ze ci sa budeme niekedy brat alebo co tak za nejaky cas na to to ukoncil a ja som len po rokoch chcela vedieť na com som vlastne, ci sa niekde posunieme.... teraz mam novy vztah a znovu tie iste otazkya ja sa uz fakt citim ako idiot a to aj hlavne kvôli tomu ze som sa dozvedela ze minulý rok mi chcel dat prsten, vravel to aj par ludom a nic..uz to bude rok a nic.. dozvddela som sa to náhodne povedala mi to jedna moja známa ked mala vypité a tiež som sa dozvedela ze to vedia aj moji rodicia..nikdy som netlacila na nic absolútne ani na jedneho ani na druheho...ma to byt spontanne... ale tie otazky ma uz znicia asi ...velmi vela ludi sa ma to pyta a ja sa uz aj hanbím ze asi nie som dobrá zena aj ked mi ten moj terajší vraví ze lepsiu by nenasiel, stará sa o nas vzťah pekne, ja tiez, klape to ale tiez neviem prečo vycuval z toho ked mi chcel dat prsten.... a ked som v spoločnosti ludi ktori vedeli o tom ze mi chcel dat prsten a ja ho proste nemam a este sa ho predomnou ti ludia stale pytaju ze kedy sa zasnubime tak ja sa normálne prepadavam uz od hanby...

Ok, vykecala som sa....

Mirka25

Karmazdarma : dobryy vtiiip :D
Slovacblazniva- ale pokial ide stale o tie iste osoby tak to nie je normálne.. tema sa da nahodit všelijaka ale stale zacat o svadbe? No diky...

karmazdarma

Tu mate jeden vtip:
Pred kostolom stoja dve padesiatnicky, vychadza nevesta so zenichom a za nimi ludia, naraz vychadza aj tretia sestra tej nevesty ktora je este slobodna. A tie dve strigy na nu "ty budes dalsia"!
O mesiac sa stretnu na.pohrebe jednej z tych padesiatnicok a ta mlada slobodna ide okolo tej jednej zijucej a posepne jej
"ty budes dalsia" :-D

Drbnema

Najlepsie je vydat sa hned zajtra zrobit si 7 deti ale pozor na to aby neboli samí chlapci alebo dievcata ale vyvážené a potom už nebudu blbe otazky

dix

popyskuim, ešte by som doplnila: a keď budú už mať 2 dievčatá aj chlapca, začnú sa pýtať: a to ste chceli mať toľko detí? :D

Confess

Tak ale neni notmalne ked sa jej to pytaju vzdy ked ju stretnu. Ja by som sa s takymito ludmi nestretavala. Ked chodila na strednu tak kazda spoluziacka o mne vedela aky mam nazor na svadbu a deti- ze nechcem. Vtedy som im to razne povedala ze tieto veci u mna neexistuju a pametaju si to a nerypu a tym do mna teraz. Priatelovi rodicia tiez nie pretoze ani oni sa nevydali, taktiez nikto z jeho rozsiahlej rodiny sa nikdy nevydal takze mam pokoj. Moji rodicia mozno coskoro zacnu ale v tomto pripade zaberie odstahovanie sa alebo jednoducho jednym uchom dnu a druhym von :) alebo jednoducho prerus kontakt s takymi ludmi, nema sa kto do teba starat uz to neni ako kedysi ze ludia sa vydavali v 20 rokoch a neviem čo :) aj sa aj vydat chces tak im povedz ze sa vydat nechces a ze uz to riesit nebudes no a ked sa vydas tak im povies ze nazory sa obcas menia :D to len teraz aby si mala klud

slovacblazniva

boze preco si taka nedotkliva ludia sa pytaju iba tak aby bolo o com rozpravat aby ticho nebolo vobec nikto ta neriesi tak ako si myslis....kazdy riesi svoj zivot ludia maju u prdele kto ako zije.... to ze sa niekoho nieco dotkne zrkadli ze ten clovek s tym ma sam problem

Mirka25

No presne to urobím...a na drzovku ako ste písali:D ze kedy bude pohreb ci rozvod..to by mohlo zabrat si myslím