Ženy či muži, je to pravda?

Príspevok v téme: Ženy či muži, je to pravda?
takyjedenmuz

Kamarátka zdieľala na fb príspevok s textom
Ak žena s mužom v čase krízi ešte komunikuje, kričí, háda sa, plače tak ho miluje a snaží sa vzťah zachrániť.
Ale ak zrazu s tým všetkým prestane a odmlčí sa, je zle a pre muža je to signál že ho prestava milovať a začína jej byť ľahostajný.

Niečo také sa deje momentálne v mojom vzťahu. Tak je to pravda?

Lollka

Vtedy som dokonca chcela aby si niekoho nasiel a aby zmizol z mojho zivota. Lebo som vedela ze ked to ukoncim ja bude vycinat a spravi peklo. Tak by to bolo jednoduchsie keby si nejaku nasiel a zmizol. Viem ze pocas nasho vztahu bol na zoznamkach. Len jeho bohuzial ziadna nechcela.

Lollka

Ano je to pravda a mozem to potvrdit na sebe. Dokial mi na nom este aspon trochu zalezalo tak ma dokazal zranit a mala som pri nom este emocie. Az to preslo do stadia ked uz mi bol uplne lahostajny a vsetko mi bolo jedno. Ak dosiel domov neskoro vecer bolo mi jedno kde bol aj ci s niekym randil ci rovno spal, bola som vlastne len rada ze bol dlhsie prec a mala som od neho pokoj. Vtedy uz nebola cesta spat a definitivny koniec bol len otazkou kratkeho casu.

teoreticky

No ak sa tak sprava vyhradne k tebe v zmysle ziarlivostneho charakteru, tak dajme tomu, ...ale ak takym sposobom nadava aj na druhych, tak tazko s nimi bude tuzit po vztahu. Ono i ked niekomu stupis na otlak, tak ti za to s usmevom nepodakuje, ci nebude to ignorovat.

takyjedenmuz

však to neberte doslovne, že hádať sa má vo vzťahu, ten text som ja osobne pochopil tak, že akýmkoľvek spôsobom sa s vami žena snaží komunikovať či už rečou, plačom, hádkou, krikom apod. , znamená to že má zaujem ešte o vás a o vzťah s vami a keď už preruší kontakt tak rezignovala a prestali ste ju zaujímať, ste je viacmenej ukradnutý.

sdasdad

tak na 90% je :D s mojou ex sa ani hádať nebolo lebo nikdy nechcela riešiť problémy nič :D preto to je už ex