Tajomstvo (The Secret)

Príspevok v téme: Tajomstvo (The Secret)
Omytia

Ahojte ..máte niekto skúsenosti stym že ak na niečo pravidelne intenzívne myslíte tak si to do života aj pritiahnete?ako to vlastne funguje? Ak mám pochybnosti napriklad otom či si najdem priateľa a tak...tak vlastne si ho nenajdem?teda rušia pochybnosti tu pozitívnu vibraciu? Ake stym mate skusenosti vy a ako vlastne nato,ako to funguje?Poradí mi niekto? Asi tu už take temy boli ale rada by som otom diskutovala...ďakujem za každý prispevok

Omytia

Lollka- a práve preto by som otom rada trošku diskutovala...že akym chybam sa vyhnúť ..lebo doteraz to bolo tak že chvíľu som aj verila že si niekoho nájdem a potom nie...a tak na preskačku...raz áno raz nie...a výsledok? Nemam nikoho...práve preto sa pytam či človek môže vysielať nejaky zmätený signál alebo niečo čím odplaši chlapov...

Lollka

Co by si si nenasla? Len tym ze mas pochybnosti tak nejakeho dobreho mozes od seba odplasit tym ze si povies ze ja si takeho nezasluzim a podvedome budes robit take veci aby ti to s nim nevyslo. Tak na to si davaj pozor.

0v4cka

sak je to uplny nezmysel. podobne mi jeden magor v posilovni nahovaral ze vie ovplyvnit volou co padne na kocke. navrhol som experiment s ktorym suhlasil. ked to samozrejme dopadlo tak ako malo a vsetky cisla padali zhruba na 1/6 hodov tak povedal ze sice on si zela hodit konkretne cislo ale ja si zelam aby to padalo nahodne a moje zelania su silnejsie.

Potakrv

Ono nestačí len "byť dobrým"to je málo.
Navyše aj "dobrým" ľudom sa dejú "zlé"veci.
Nestačí si prečítať jednu knihu aby si vedela ako funguje makro a mikro kozmos.Ako hore tak aj dolu.
Čo je dobro a čo zlo je niekedy ťažko posúdiť vždy je to o tom ako je natočené tvoje srdce.
Karmické zákony treba tiež brať do úvahy.
Samozrejme viera v boha je prvoradá a aj keď konáš z najčistejším úmyslom môžeš niekomu ublížiť.Nechcem ti prednášať ani ti brať nádej práve naopak.Chcem ti len vysvetliť že v hre je oveľa viacej faktorov ktoré musia byť splnené.
Mne sa v živote splnilo všetko o čo som zažiadal.Niekedy to trochu trvá dôležité je nezísť z cesty.Dokonca niečo ti nevíde a myslíš si ze to predsa bolo to naj naj pre mna tak prečo?Lebo potom prišlo oveľa lepšie ako som si dokázal predstaviť.Jeden sen som snil napr 14.rokov ale vyšlo to a ked to prišlo bolo to lepšie pre mňa.Čas pre takéto veci je iný na zemi a iný v duchovnom svete.......

Aikido

Pozri, aj si čítala tú knižku? Ono netreba to zasa rozoberať úplne do detailov. Aká si, ako sa ku ľudom správaš, to sa ti vráti. Alebo v skratke - čo dáš, to dostaneš. Akú energiu vyšleš do vesmíru, taká sa ti vráti. Tak to chápem ja.
Ja mám skúsenosti, a dlhoročné, že ani na to nemusíš intenzívne myslieť, a stane sa to. Podvedome si to "pritiahneš".
Trochu ťažko sa to vysvetľuje, prepáč.