Decolen účinok fytoestrogenu u mužov

lenocka1

decolen užívam pol roka a prsia sa mi len trochu napli a nič viac..ale na druhú stranu čo ích užívam nemala som ani jednu migrenu..takže toto je pre mňa ozaj dobrá správa:-))

oskar

Dievčence a ženy ...a rozmýšľali Ste už aj o tom, že pre niektorých mužov majú kúzlo práve takéto prsia - malé ? Verte, že koľko mužov ... toľko chutí...

vanesaa

ja vám neviem, aj ja som o tom rozmýšľala, ale keď každý vraví o decolene niečo iné a potom čomu veriť???dokonca som počula, že prsia sa môžu aj zmenšiť....

zuzik

no ja som si ho kupila len nedavno lebo som schudla a prsia sa zmensili ale uzivam ho kratko ale zmenu je vidno.... len sa bojim ze ked ho doberiem budem musiet znova kupit...a nato niesu financie...

lopatka

Ja užívam Decolen mesiac a výsledky su už vyditeľné. Schudla som 10 kíl a tak sa mi zmenšili aj prsia, preto som sa rozhodla pre DECOLEN, moj nazor je taký, že ak niekto mal raz väčšie prsia tak DECOLEN pomože určite, ale kto ich nikdy nemal, tak asi ani nebude mať. Ja ho jednoznačne odporúčam ženám, ktorím sa prsia zmenšili po schudnutí, alebo spľasli po pôrode.

caribe

Ja ho beriem už druhý mesiac a tiež žiadnu tmenu nevidím. Podľa mňa to treba brať aspoň minimálne 3 mesiace veď aj na antikoncepciu si organizmus 3 mes zvyká