Podriadovali by ste sa vo vztahu nutenym poziadavkam partnera?

Príspevok v téme: Podriadovali by ste sa vo vztahu nutenym poziadavkam partnera?
tohoidiotasom

Nechali by ste si kecat od part era ako sa mate obliekat? Ze mate chosit len elegantne oblecena, vzdy v lodickach, v sukni, v sakach, kostymoch lebo jemu sa to tak paci.
Ze na noc si mate stale obliet sexi pradielko a kosielky.
Zeod vas silou mocou chce aby ste mu robili oral s vystrekom do ust, az do hrdla a obcas sa na vas vymocil lebo on po tom tuzi.
Ze chce abu ste pred nim chodili v byte sporo oblecena.
Navonok vyzera byt slusniak, pravuje o vyssom postaveni, chodi co som to som, je z veriacej rodiny, pred ludmi hrake inteligentneho slusniaka ale hlavou mu behaju zvrhle chutky.
Este ked sme spolu nebyvali mi hockedy poslal foto svojho vtaka ci to ako masturbuje.
Vtedy som to brala ako srandu.ale jeho poziadavky teraz ked spolu byvame su dost zvrhle a pochabe.
Tusim mu pekene cvirika v tom mozgu.
Co vy nato?

Aliss

Preco sa pytas NAS, ci by sme sa podriadovali niecomu, co zazivas ty? Urobis si potom statistiku a ak by sa vela ludi podriadilo, podriadis sa aj ty? Vies, uz len kvoli tomu, ze sama nevies posudit, ci je to pre teba spravne, alebo nie, si presne typ na podriadenie sa.....Probuh, co ta trapi co napiseme my? Ak s tym, co po tebe chce, nesuhlasis, tak to nerob. Bodka. Nebud handra a nerob veci, ktore sa ti nepacia. Naopak, ak sa ti to paci, zaveste sa aj do prievanu holi a obcuravajte sa navzajom, je to vasa vec. Ty musis vediet ci to chces alebo nie....

tohoidiotasom

A nebude to tym ze ja mam 24 a on 32 a je dominantny viac dosiahol v zivote ako ja. Podnika a ja robim v butiku.

orol1

to by si musela opisat cely vztah, ci ste este zamilovani a pod. a ci aj on sa snazi. ked je inak neutralny az chladny a len toto by chcel tak nie.

Okt

a ked si vezmes rifle a odtmietnes pissing, tak co? ak nie ste na jednej vlne, radim odist o chvilu ho ktovie co este napadne

Radca432

Naco tu pises, vsak ty sama vies, ze ake to je, vies to posudit. Vy zeny ste cudne, ze radsej hned od takehoto chlapa neodidete, ale nechate to zajst do uplneho extremu a potom sa iba stazujete.
Nakakaj mu do ust v ramci sexu, ze po tom strasne tuzis, ak ta lubi urobi to pre teba...?